Kde sledovat Hele vole, kde mám káru? (2000)

Hlavní obrázek pořadu Hele vole, kde mám káru?

Hodnocení

55
%

Původní název

Dude, Where's My Car?

Délka

83 min

Žánr

Komedie, Tajemství, Sci-fi

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

"Hele, vole, kde mám káru?" je americká komedie z roku 2000, kterou režíroval Danny Leiner. Příběh sleduje dva kamarády, Jesseho a Chestera, kteří po divoké noci zjistí, že neví, kde zaparkovali své auto. Snaží se vzpomenout na minulou noc a najít ztracené auto, ve kterém mají dárky pro své dvojčatné přítelkyně. Mezi dalšími absurdními postavami, se kterými se setkají, jsou transsexuální striptérka, mimozemšťané a magický předmět s mocí zničit vesmír. V ději se objevuje i cameo italského modelu Fabia. Film byl oceněn za svůj originální humor a neokoukaný příběh.

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Komedie plná zábavných a absurdních situací: Film "Hele vole, kde mám káru?" slibuje hodně smíchu a nečekaných zvratů, což může diváky pobavit a uvolnit.
  • Pátrání po ztraceném autě: Hledání ztraceného auta vede kamarády Jesseho a Chestera na dobrodružnou cestu plnou překvapení a komických situací, což může diváky udržet v napětí a zvědavosti.
  • Různorodé a zajímavé postavy: Vedle hlavních hrdinů se ve filmu objevují různé bizarní postavy, jako je transsexuální striptérka či mimozemšťané, což přidává do příběhu originalitu a zajímavost.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Hele vole, kde mám káru?

Hodnocení

55
%

Původní název

Dude, Where's My Car?

Délka

83 min

Žánr

Komedie, Tajemství, Sci-fi

Režisér

Danny Leiner

Hlavní herci

Jennifer Garner (Wanda), Ashton Kutcher (Jesse), Seann William Scott (Chester), Marla Sokoloff (Wilma), Kristy Swanson (Christie Boner), David Herman (Nelson), Hal Sparks (Zoltan), Charlie O'Connell (Tommy), John Toles-Bey (Mr. Pizzacoli), Christian Middelthon (Nordic Dude #1), Dave Bannick (Nordic Dude #2), James Vincent (Jeff), Bob Clendenin (Zarnoff), Mary Lynn Rajskub (Zelmina), Kevin Christy (Zellner), Kristoffer Ryan Winters (Zilbor), Bill Chott (Big Cult Guard #1), Michael Bower (Big Cult Guard #2)

Země

USA

Společnosti

Twentieth Century Fox, Alcon Entertainment