Kde sledovat Titanic (1997)

Hlavní obrázek pořadu Titanic

Hodnocení

79
%

Délka

194 min

Žánr

Drama, Romantika

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

"Titanic" je ikonickým romantickým dramatem režírovaným Jamesem Cameronem z roku 1997. Příběh filmu nás zavádí do osudného dne potopení luxusního zaoceánského parníku Titanicu v roce 1912, který přivádí do kříže chudého umělce Jacka a bohatou dívku Rose. Hlavní role ztvárnili Leonardo DiCaprio a Kate Winslet, kteří se stali synonymem nezapomenutelné filmové lásky. "Titanic" získal 11 Oscarů, včetně kategorie Nejlepší film, a upevnil své místo jako jeden z nejvýdělečnějších filmů všech dob. Céline Dion velebí filmovou píseň "My Heart Will Go On" zaznívající v celém světě. Celá hrůza tragédie, síla lásky a obětavost spojené s neuvěřitelnou filmovou výpravou tvoří z "Titanicu" nenapodobitelný klenot kinematografie.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Film "Titanic" je klasickým romantickým dramatem, které osloví ty diváky, kteří milují citlivé a srdcervoucí příběhy lásky a vzájemné obětavosti.
  • Jedná se o jedno z nejúspěšnějších filmů všech dob, který získal 11 Oscarů a zachytil tragickou událost potopení legendární lodi Titanic.
  • Hvězdné obsazení v podání Leonarda DiCapria a Kate Winslet vyneslo jejich výkony do středu pozornosti a zanechalo nezapomenutelný dojem na diváky po celém světě.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Disney
8.4
/10
4K UHD, Full HD, HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Titanic

Hodnocení

79
%

Délka

194 min

Žánr

Drama, Romantika

Režisér

James Cameron

Hlavní herci

Leonardo DiCaprio (Jack Dawson), Bill Paxton (Brock Lovett), Kathy Bates (Molly Brown), Kate Winslet (Rose Dewitt Bukater), Billy Zane (Cal Hockley), Frances Fisher (Ruth Dewitt Bukater), Gloria Stuart (Old Rose), Bernard Hill (Captain Smith), David Warner (Spicer Lovejoy), Victor Garber (Thomas Andrews), Jonathan Hyde (Bruce Ismay), Suzy Amis (Lizzy Calvert), Lewis Abernathy (Lewis Bodine), Nicholas Cascone (Bobby Buell), Anatoly M. Sagalevitch (Anatoly Milkailavich), Danny Nucci (Fabrizio), Jason Barry (Tommy Ryan), Ewan Stewart (1st Officer Murdoch)

Země

Mexiko, USA

Společnosti

Twentieth Century Fox, Paramount Pictures, Lightstorm Entertainment