Kde sledovat Top Gun: Maverick (2022)

Hlavní obrázek pořadu Top Gun: Maverick

Hodnocení

83
%

Délka

130 min

Žánr

Akce, Drama

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

"Top Gun: Maverick" je ohromující akčně-dramatický film z roku 2022 od režiséra Josepha Kosinského, který navazuje na klasický snímek "Top Gun" z osmdesátých let. Tom Cruise se vrací jako Maverick, charismatický pilot, který se musí vyrovnat se svou minulostí a vést novou generaci elitních pilotů. Společně s ním se ve filmu objeví ikony jako Val Kilmer a talentovaní herci jako Miles Teller a Jennifer Connelly. Natáčení probíhalo na různých místech v USA a na soundtracku se podíleli Harold Faltermeyer a Hans Zimmer. "Top Gun: Maverick" slibuje vzrušující letecké akce a napínavý příběh, který okouzlí fanoušky po celém světě. Plánovaný premiérový termín: 27. května 2022.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Tom Cruise se vrací ve své ikonické roli Mavericka, čímž diváky přivede zpět do světa Letectva námořní pěchoty Spojených států.
  • Kvalitní herecké obsazení zahrnující i další hvězdy jako Val Kilmer či Jennifer Connelly zaručuje emocionální a autentické podání příběhu.
  • Pokračování kultovního filmu, které slibuje epické akční scény a dobrodružství ve vzduchu, poskládané s moderními technologiemi a skvělou hudbou od Harolda Faltermeyera a Hanse Zimmera.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Top Gun: Maverick

Hodnocení

83
%

Délka

130 min

Žánr

Akce, Drama

Režisér

Joseph Kosinski

Hlavní herci

Tom Cruise (Capt. Pete 'Maverick' Mitchell), Jon Hamm (Adm. Beau 'Cyclone' Simpson), Charles Parnell (Adm. Solomon 'Warlock' Bates), Glen Powell (Lt. Jake 'Hangman' Seresin), Bashir Salahuddin (CWO4 Bernie 'Hondo' Coleman), Greg Tarzan Davis (Lt. Javy 'Coyote' Machado), Jennifer Connelly (Penny Benjamin), Miles Teller (Lt. Bradley 'Rooster' Bradshaw), Val Kilmer (Adm. Tom 'Iceman' Kazansky), Monica Barbaro (Lt. Natasha 'Phoenix' Trace), Lewis Pullman (Lt. Robert 'Bob' Floyd), Jay Ellis (Lt. Reuben 'Payback' Fitch), Danny Ramirez (Lt. Mickey 'Fanboy' Garcia), Jack Schumacher (Lt. Neil 'Omaha' Vikander), Manny Jacinto (Lt. Billy 'Fritz' Avalone), Kara Wang (Lt. Callie 'Halo' Bassett), Jake Picking (Lt. Brigham 'Harvard' Lennox), Raymond Lee (Lt. Logan 'Yale' Lee)

Země

USA

Společnosti

Paramount Pictures, Skydance Media, Jerry Bruckheimer Films