Kde sledovat Barbie (2023)

Hlavní obrázek pořadu Barbie

Hodnocení

69
%

Původní název

Barbie

Délka

114 min

Žánr

Dobrodružství, Komedie, Fantazie

Kde sledovat v televizi

HBO 2
26. 4. 2024
19:30
HBO 2
HBO 2
27. 4. 2024
04:05
HBO 2

O čem je a proč se podívat?

"Barbie" je komediální satirický film z roku 2023, který režírovala Greta Gerwig a napsala ho společně s Noahem Baumbachem. Film byl inspirován populární panenkou Barbie. Margot Robbie a Ryan Gosling ztvárnili hlavní role Barbie a Kena, kteří se vydávají na cestu sebepoznání do skutečného světa. Film získal pozitivní recenze od kritiků, vydělal přes 1,44 miliardy dolarů a získal osm nominací na Oscara. Natáčení probíhalo v různých lokalitách ve Spojeném království a v Los Angeles a vytvořilo fenomén "Barbenheimer" na sociálních sítích.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Barbie je nejen symbolem krásy, ale i symbol ženské síly a odvahy, což diváky inspiruje k sebeobjevení a překonávání překážek v jejich vlastním životě.
  • Film nabízí skvělé herecké výkony od hvězd jako Margot Robbie a Ryan Gosling, kteří dokonale ztvárnili ikonické postavy Barbie a Kena, a díky nimž se můžeme těšit na zajímavé a dojemné momenty.
  • Barbie Land je vizuálně úchvatným prostředím, které diváky vtáhne do kouzelného světa panenky Barbie a přinutí je přemýšlet nad otázkami identity, individuality a skutečné krásy.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
HBO Max
8.4
/10
4K Full HD
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Barbie

Hodnocení

69
%

Původní název

Barbie

Délka

114 min

Žánr

Dobrodružství, Komedie, Fantazie

Režisér

Greta Gerwig

Hlavní herci

John Cena (Ken), Emerald Fennell (Midge), Alexandra Shipp (Barbie), Kingsley Ben-Adir (Ken), Issa Rae (Barbie), Dua Lipa (Barbie), Margot Robbie (Barbie), Ryan Gosling (Ken), Kate McKinnon (Barbie), Emma Mackey (Barbie), Hari Nef (Barbie), Sharon Rooney (Barbie), Ana Cruz Kayne (Barbie), Ritu Arya (Barbie), Nicola Coughlan (Barbie), Simu Liu (Ken), Ncuti Gatwa (Ken), Scott Evans (Ken)

Země

Spojené království, USA

Společnosti

Warner Bros., LuckyChap Entertainment, Heyday Films