Televizní program MDR Fernsehen Sachsen

Program MDR Fernsehen Sachsen logo
MDR Fernsehen Sachsen
Dnes
4. 3. 2024
Zítra
5. 3. 2024
Středa
6. 3. 2024
Čtvrtek
7. 3. 2024
Pátek
8. 3. 2024
Sobota
9. 3. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
22:20

Kosmonaut číslo 1: Jurij Gagarin - triumf a tragédie

Dokument
00:25

Kriminální policie žádá o pomoc

00:50

Popové videonahrávky v NDR

Zábava
02:20

Konkurenční boj s kočárky

Dokument
02:50

Zlomená šíje a život poté

03:20

Noční střední Německo nonstop

03:55

Regionální vysílání

04:25

Regionální vysílání

04:55

Regionální vysílání

05:25

Rudé růže (1074)

Seriál
06:15

Na cestách v Sasku

06:45

Magazín v lužické srbštině

Zábava
07:15

Rudé růže (3933)

Seriál
08:05

Sladká Laura (4209)

Seriál
08:55

V plném porozumění - mladí doktoři (123)

Seriál
09:45

TV kvíz - Olymp

Zábava
10:35

Slon, tygr a spol. (909)

10:58

Zprávy

11:00

V plném porozumění (464)

Seriál
11:45

V plném porozumění (465)

Seriál
12:30

Klub osamělých srdcí

Film
13:58

Zprávy

14:00

MDR ve dvě

14:25

Slon, tygr a spol. (526)

15:15

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (556)

Zábava
16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

MDR ve čtyři

17:45

Zprávy

18:05

Předpověď počasí

18:10

Brisant

18:54

Večerníček

19:00

Regionální vysílání

19:30

Zprávy

19:50

Dej se do toho!

20:15

Volejte policii 110: Návrat do smrti

Film
21:45

Zprávy

22:10

Fakt je...! Z Erfurtu

23:10

Chlast

Film
23:10

Chlast

Film
01:00

Rytíři spravedlnosti

Film
02:50

Fakt je...! Z Erfurtu

03:50

Bivak v Bolívii

Zábava
04:05

Regionální vysílání

04:35

Regionální vysílání

05:05

Regionální vysílání

05:35

Rudé růže (1075)

Seriál
06:25

Sladká Laura (956)

Seriál
07:15

Rudé růže (3934)

Seriál
08:05

Sladká Laura (4210)

Seriál
08:55

V plném porozumění - mladí doktoři (124)

Seriál
09:45

Kvízový duel - Olymp (425)

10:35

Slon, tygr a spol. (910)

10:58

Zprávy

11:00

V plném porozumění (466)

Seriál
11:45

V plném porozumění (467)

Seriál
12:30

Úterní babinec

Film
13:58

Zprávy

14:00

MDR ve dvě

14:25

Slon, tygr a spol. (527)

15:15

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (557)

Zábava
16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

MDR ve čtyři

17:45

Zprávy

18:05

Předpověď počasí

18:10

Brisant

18:54

Večerníček

19:00

Regionální vysílání

19:30

Zprávy

19:50

Prostě geniální!

20:15

Přehled

Zábava
21:00

Kohnstein - německá osudová hora

Dokument
21:45

Zprávy

22:10

Rychlost, odvaha, nápaditost - ženy v akci

Dokument
22:55

Volejte policii 110: Nad propastí

Film
22:55

Volejte policii 110: Nad propastí

Film
00:00

Velkoměstský revír (461)

Seriál
00:50

Přehled

Zábava
01:35

Kohnstein - německá osudová hora

Dokument
02:20

Prostě geniální!

02:45

Dej se do toho!

03:10

Bivak nonstop: Po stopách Marka Pola

04:05

Regionální vysílání

04:35

Regionální vysílání

05:05

Regionální vysílání

05:35

Rudé růže (1076)

Seriál
06:25

Sladká Laura (957)

Seriál
07:15

Rudé růže (3935)

Seriál
08:05

Sladká Laura (4211)

Seriál
08:55

V plném porozumění - mladí doktoři (125)

Seriál
09:45

Kvízový duel - Olymp (426)

10:35

Slon, tygr a spol. (911)

10:58

Zprávy

11:00

V plném porozumění (468)

Seriál
11:45

V plném porozumění (469)

Seriál
12:30

Aenne Burda - úspěšná podnikatelka (1/2)

Film
13:58

Zprávy

14:00

MDR ve dvě

14:25

Slon, tygr a spol. (528)

15:15

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (558)

Zábava
16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

MDR ve čtyři

17:45

Zprávy

18:05

Předpověď počasí

18:10

Brisant

18:54

Večerníček

19:00

Regionální vysílání

19:30

Zprávy

19:50

Máme rádi zvířata

20:15

Exakt

20:45

Zábava při sexu - frustrace z antikoncepce

Dokument
21:15

Opravdu

21:45

Zprávy

22:10

Místo činu: Pád

Film
23:40

Zóna humoru 2023

23:40

Zóna humoru 2023

00:25

Sträter

Zábava
01:10

Exakt

01:40

Zábava při sexu - frustrace z antikoncepce

Dokument
02:10

Opravdu

02:40

Máme rádi zvířata

03:05

Prostě geniální!

03:30

Durynsko nonstop: Hrady lesy, pole mlhy

04:05

Regionální vysílání

04:35

Regionální vysílání

05:05

Regionální vysílání

05:35

Rudé růže (1077)

Seriál
06:25

Sladká Laura (958)

Seriál
07:15

Rudé růže (3936)

Seriál
08:05

Sladká Laura (4212)

Seriál
08:55

V plném porozumění - mladí doktoři (126)

Seriál
09:45

Kvízový duel - Olymp (427)

10:35

Slon, tygr a spol. (912)

10:58

Zprávy

11:00

V plném porozumění (470)

Seriál
11:45

V plném porozumění (471)

Seriál
12:30

Aenne Burda - úspěšná podnikatelka (2/2)

Film
13:58

Zprávy

14:00

MDR ve dvě

14:25

Slon, tygr a spol. (529)

15:15

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (559)

Zábava
16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

MDR ve čtyři

17:45

Zprávy

18:05

Předpověď počasí

18:10

Brisant

18:54

Večerníček

19:00

Regionální vysílání

19:30

Zprávy

19:50

Ztráty a nálezy lásky (4)

20:15

Voss a spol.

21:00

Vizita

21:45

Zprávy

22:10

Artour

22:40

Ženské od uhlí

Dokument
23:10

Kurt Weill - z Dessau na Broadway

Dokument
23:55

Geniální sestra

23:55

Geniální sestra

00:50

Voss a spol.

01:35

Vizita

02:20

Artour

02:50

Ženské od uhlí

Dokument
03:20

Ztráty a nálezy lásky (4)

03:45

Saské Švýcarsko - les, skály, řeka - nonstop

Zábava
04:05

Regionální vysílání

04:35

Regionální vysílání

05:05

Regionální vysílání

05:35

Rudé růže (1078)

Seriál
06:25

Sladká Laura (959)

Seriál
07:15

Rudé růže (3937)

Seriál
08:05

Sladká Laura (4213)

Seriál
08:55

V plném porozumění - mladí doktoři (127)

Seriál
09:45

Kvízový duel - Olymp (428)

10:35

Slon, tygr a spol. (913)

10:58

Zprávy

11:00

V plném porozumění (472)

Seriál
11:45

V plném porozumění (473)

Seriál
12:30

Doma v horách - Strasti lásky

Film
13:58

Zprávy

14:00

MDR ve dvě

14:25

Slon, tygr a spol. (530)

15:15

Kvíz: Otázky mistra řešitelů (560)

Zábava
16:00

MDR ve čtyři

16:30

MDR ve čtyři

17:00

MDR ve čtyři

17:45

Zprávy

18:05

Předpověď počasí

18:10

Brisant

18:54

Večerníček

19:00

Regionální vysílání

19:30

Zprávy

19:50

Slon, tygr a spol. (1068)

20:15

Šlágry měsíce

21:45

Zprávy

22:00

Riverboat

Zábava
22:00

Riverboat

Zábava
00:00

Lotte v Bauhausu

Film
01:45

Fluffy Tales

Film
02:00

Slon, tygr a spol. (1068)

02:25

Máme rádi zvířata

02:50

Quickie

03:15

Regionální vysílání

03:45

Regionální vysílání

04:15

Regionální vysílání

04:45

Island nonstop - země mezi ohněm a ledem

Zábava
05:20

Lotti na útěku

Film
06:50

Armanovo tajemství (5/26)

Seriál
07:15

Armanovo tajemství (6/26)

Seriál
07:40

Jackie a dáma z obrazu

Film
09:05

Zub za zub (18)

Seriál
10:05

Veterinářka Mertensová (63)

Seriál
10:55

Tlusťoch (42)

Seriál
11:45

Romantika železnice

12:15

Zahrada MDR

Zábava
12:45

Naše vesnice o víkendu

13:15

Divoké dynastie: Lví královna (3/5)

13:58

Zprávy

14:00

Fotbal: 1. FC Saarbrücken - FC Erzgebirge Aue

15:55

Zprávy

16:00

Fotbal: BFC Dynamo - 1. FC Lokomotive Lipsko

18:00

Dnes na východě - reportáž

18:15

Na cestách v Durynsku

18:45

Dobří lidé: Lara Ulrichová

18:50

Předpověď počasí

18:54

Večerníček

19:00

Regionální vysílání

19:30

Zprávy

19:50

Quickie

20:15

Šlágry zábavy s Andy Borgem

Zábava
22:13

Zprávy

22:15

HumorZone 2023 - galavečer (2/2)

Zábava
23:00

Kriminálka Lisabon: Ohnivý ďábel

Film

O vysílání

Počet pořadů dnes
39

O stanici

Kategorie
Zahraniční