Televizní program TVP1

Program TVP1 logo
TVP1
Dnes
4. 3. 2024
Zítra
5. 3. 2024
Středa
6. 3. 2024
Čtvrtek
7. 3. 2024
Pátek
8. 3. 2024
Sobota
9. 3. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:10

Film

01:05

Film

03:00

Jaká je to melodie?

04:50

Klan (4291)

Seriál
05:15

Dědictví (227)

Seriál
06:05

Zlatý chlapec (129)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Studio Raban

Zábava
08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (21)

Seriál
08:50

Ranč II (9)

Seriál
09:50

Komisař Alex XVI (11)

Seriál
10:45

Otec Matouš XXV (1)

Seriál
11:35

Koruna králů: Jagellonci (138)

Seriál
12:10

Zemědělství

12:30

Počasí

Zábava
12:35

Rok v zahradě Extra

Zábava
12:50

BBC na Jedničce - Serengeti II (2)

Dokument
14:00

Zlatý chlapec (130)

Seriál
14:55

Jaká je to melodie?

15:35

Slovní hra - křížovka (821)

Zábava
16:05

Dědictví (228)

Seriál
17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Jaká je to melodie?

17:55

Klan (4292)

Seriál
18:25

Leśniczówka (846)

Seriál
19:00

Jeden z deseti (1/141)

Zábava
19:30

Události

19:55

Host událostí

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Reportéři

Zábava
20:30

Koruna králů: Jagellonci (139)

Seriál
21:10

Divadlo v televizi - Ferdydurke

Zábava
23:30

Apple – Bilionová zrada

Dokument
23:30

Apple – Bilionová zrada

Dokument
00:35

Vyvážení bílé

Zábava
01:20

Včelí královny

Film
03:15

DNA - konec zločinu?

Dokument
04:15

Notace - Alina Kowalczykowa

Dokument
04:50

Klan (4292)

Seriál
05:15

Dědictví (228)

Seriál
06:05

Zlatý chlapec (130)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Kostel z blízka

08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (22)

Seriál
08:50

Ranč II (10)

Seriál
09:50

Komisař Alex XVI (12)

Seriál
10:45

Otec Matouš XXV (1)

Seriál
11:35

Koruna králů: Jagellonci (139)

Seriál
12:10

Zemědělství

12:30

Počasí

Zábava
12:35

Rok v zahradě Extra

Zábava
12:50

Příroda na Jedničce - Magický kruh korálového útesu (1)

Dokument
14:00

Zlatý chlapec (131)

Seriál
14:55

Jaká je to melodie?

15:35

Slovní hra - křížovka (822)

Zábava
16:05

Dědictví (229)

Seriál
17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Jaká je to melodie?

17:55

Klan (4293)

Seriál
18:25

Leśniczówka (847)

Seriál
19:00

Jeden z deseti (2/141)

Zábava
19:30

Události

19:55

Host událostí

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Reportéři

Zábava
20:30

Koruna králů: Jagellonci (140)

Seriál
21:10

Fotbalový poker

Film
23:05

OUTsideři

Film
23:05

OUTsideři

Film
00:55

Géniové a snílci: Ludwik Hirszfeld

Dokument
02:05

Samota na síti

Film
03:40

Já vám ukážu! (9/13)

Seriál
04:30

Notace - Krzysztof Pastor

Dokument
04:50

Klan (4293)

Seriál
05:20

Dědictví (229)

Seriál
06:05

Zlatý chlapec (131)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Přerušené jídlo

08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (23)

Seriál
08:50

Ranč II (11)

Seriál
09:45

Komisař Alex XVI (13)

Seriál
10:45

Otec Matouš XXV (1)

Seriál
11:35

Koruna králů: Jagellonci (140)

Seriál
12:10

Zemědělství

12:30

Počasí

Zábava
12:35

Rok v zahradě Extra

Zábava
12:50

Příroda na Jedničce - Magický kruh korálového útesu (2)

Dokument
14:00

Zlatý chlapec (132)

Seriál
14:55

Jaká je to melodie?

15:35

Slovní hra - křížovka (823)

Zábava
16:05

Dědictví (230)

Seriál
17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Jaká je to melodie?

17:55

Klan (4294)

Seriál
18:25

Leśniczówka (848)

Seriál
19:00

Jeden z deseti (3/141)

Zábava
19:30

Události

19:55

Host událostí

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Reportéři

Zábava
20:30

Koruna králů: Jagellonci (141)

Seriál
21:10

Tři vteřiny

Film
23:10

U.S. Seals

Film
23:10

U.S. Seals

Film
00:55

OUTsideři

Film
02:50

A budou tam žít lidé (6)

Seriál
03:50

A budou tam žít lidé (7)

Seriál
04:50

Klan (4294)

Seriál
05:15

Dědictví (230)

Seriál
06:05

Zlatý chlapec (132)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Dobré příběhy - Nenahraditelní

Zábava
08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (24)

Seriál
08:50

Ranč II (12)

Seriál
09:45

Komisař Alex XVII (1)

Seriál
10:45

Otec Matouš XXVI (6)

Seriál
11:35

Koruna králů: Jagellonci (37)

Seriál
12:10

Zemědělství

12:30

Počasí

Zábava
12:35

Rok v zahradě Extra

Zábava
12:50

Příroda na Jedničce - Magický kruh korálového útesu (3)

Dokument
14:00

Zlatý chlapec (133)

Seriál
14:55

Jaká je to melodie?

15:35

Slovní hra - křížovka (824)

Zábava
16:05

Dědictví (231)

Seriál
17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Jaká je to melodie?

17:55

Klan (4295)

Seriál
18:25

Leśniczówka (849)

Seriál
19:00

Jeden z deseti (4/141)

Zábava
19:30

Události

19:55

Host událostí

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Reportéři

Zábava
20:35

Otec Matouš XXX (390)

Seriál
21:30

Případ pro reportéra

22:30

Severní Irsko – Nekonečná válka

Dokument
23:35

Přeživší

Zábava
23:35

Přeživší

Zábava
00:40

Fotbalový poker

Film
02:40

A budou tam žít lidé (8)

Seriál
03:40

A budou tam žít lidé (9)

Seriál
04:50

Klan (4295)

Seriál
05:15

Dědictví (231)

Seriál
06:05

Zlatý chlapec (133)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:30

Agape blízko vás

Zábava
08:00

Kriminální oddělení Kitzbühel (25)

Seriál
08:50

Ranč II (13)

Seriál
09:45

Komisař Alex XVII (2)

Seriál
10:45

Otec Matouš XXVI (6)

Seriál
11:35

Okrasa boří pravidla

Zábava
12:10

Zemědělství

12:25

Počasí

Zábava
12:35

Zemědělský program

12:50

Příroda na Jedničce - Magický kruh korálového útesu (4)

Dokument
14:00

Zlatý chlapec (134)

Seriál
14:55

Jaká je to melodie?

15:35

Slovní hra - křížovka (825)

Zábava
16:05

Dědictví (232)

Seriál
17:00

Teleexpress

17:15

Počasí

17:20

Jaká je to melodie?

17:55

Klan (4296)

Seriál
18:25

Leśniczówka (850)

Seriál
19:00

Jeden z deseti (5/141)

Zábava
19:30

Události

19:55

Host událostí

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:15

Reportéři

Zábava
20:35

Co mi uděláš, až mě chytíš

Film
22:25

Zátoka špionů (9)

Seriál
23:25

Lovec

Film
23:25

Lovec

Film
01:20

Tři vteřiny

Film
03:25

Rambo: Poslední krev

Film
05:05

Notace - Czesław Majewski

Dokument
05:30

Vyvážení bílé

Zábava
06:05

Sestry (11/13)

Seriál
07:00

Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie

07:40

Rok v zahradě

08:05

Rok v zahradě Extra

Zábava
08:20

Zdatní (541)

Zábava
08:50

Král Karel III

Dokument
09:50

Ranč III (1)

Seriál
10:50

Komisař Alex XVII (3)

Seriál
11:50

Otec Matouš XXVI (6)

Seriál
12:45

Muž bez hvězdy

Film
14:25

Okrasa boří pravidla

Zábava
15:05

Co mi uděláš, až mě chytíš

Film
17:00

Teleexpress

17:20

Počasí

17:35

Otec Matouš XXX (390)

Seriál
18:25

Zákulisí seriálu Otec Matouš (23)

18:40

Jaká je to melodie?

19:30

Události

19:50

Host událostí

20:05

Počasí

20:10

Sport

20:20

Komisař Alex XX (10)

Seriál
21:20

Warrior

Film
23:50

Rambo: Poslední krev

Film

O vysílání

Počet pořadů dnes
35

O stanici

Kategorie
Zahraniční