Televizní program ORF1

Program ORF1 logo
ORF1
Dnes
4. 3. 2024
Zítra
5. 3. 2024
Středa
6. 3. 2024
Čtvrtek
7. 3. 2024
Pátek
8. 3. 2024
Sobota
9. 3. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
21:15

Vlk z Wall Street

Film
00:00

Taxikář

Film
01:50

Vlk z Wall Street

Film
04:35

God Friended Me (10/10)

Film
05:20

Americká manželka (14/37)

Seriál
06:00

Zprávičky pro děti

06:05

Viking Vic (11/37)

Seriál
06:25

Sláva králi Jelimánovi (18/44)

06:50

Medvědí detektivové (8/8)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:50

Zprávičky pro děti

07:55

Kutil Tim (18/144)

Seriál
08:20

Kutil Tim (19/145)

Seriál
08:45

Scrubs: Doktůrci (21/45)

Seriál
09:05

Taková moderní rodinka (20/140)

Seriál
09:25

Taková moderní rodinka (21/141)

Seriál
09:45

Smart10 - kvíz s deseti možnostmi

Zábava
10:30

Kvíz - špatná nápověda

11:10

Co je nového?

Zábava
11:50

Soko Vídeň (8/147)

Seriál
12:35

Soko Vídeň (9/148)

Seriál
13:15

Můj přítel Monk (14/75)

Seriál
14:00

Můj přítel Monk

Seriál
14:45

Můj přítel Monk (16/77)

Seriál
15:25

Můj přítel Monk (1/78)

Seriál
16:10

Zprávy

16:15

Soko Vídeň (10/149)

Seriál
17:00

Soko Vídeň (11/150)

Seriál
17:45

Zprávy

17:51

Počasí

17:55

Smart10 - kvíz s deseti možnostmi

Zábava
18:45

Kvíz - špatná nápověda

19:30

Zprávy

19:51

Počasí

19:56

Sport aktuálně

Sport
20:02

ZIB magazín

20:15

Bestie

Seriál
21:05

Bestie

Seriál
21:55

Zprávy

22:05

Schnellová vyšetřuje (7/51)

Seriál
22:50

Zprávy

23:10

Eurodreams

23:15

Americký sniper

Film
23:15

Americký sniper

Film
01:20

Za lidi (9/9)

Seriál
02:00

Chirurgové (21/338)

Seriál
02:40

Chirurgové (22/339)

Seriál
03:25

Chirurgové (23/340)

Seriál
04:05

Fotbalový talent (15/31)

Seriál
04:45

Fotbalový talent (16/32)

Seriál
05:30

Scrubs: Doktůrci (21/45)

Seriál
06:00

Zprávičky pro děti

06:05

Viking Vic (12/38)

Seriál
06:25

Sláva králi Jelimánovi (19/45)

06:50

Medvědí detektivové (9/9)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:50

Zprávičky pro děti

07:55

Kutil Tim (19/145)

Seriál
08:20

Kutil Tim (20/146)

Seriál
08:45

Scrubs: Doktůrci (22/46)

Seriál
09:05

Taková moderní rodinka (21/141)

Seriál
09:25

Taková moderní rodinka (22/142)

Seriál
09:45

Smart10 - kvíz s deseti možnostmi

Zábava
10:30

Kvíz - špatná nápověda

11:10

Co je nového?

Zábava
11:50

Soko Vídeň (10/149)

Seriál
12:35

Soko Vídeň (11/150)

Seriál
13:15

Můj přítel Monk (16/77)

Seriál
14:00

Můj přítel Monk (1/78)

Seriál
14:45

Můj přítel Monk (2/79)

Seriál
15:25

Můj přítel Monk (3/80)

Seriál
16:10

Zprávy

16:15

Soko Vídeň (12/151)

Seriál
17:00

Soko Vídeň (13/152)

Seriál
17:45

Zprávy

17:51

Počasí

17:55

Smart10 - kvíz s deseti možnostmi

Zábava
18:45

Kvíz - špatná nápověda

19:30

Zprávy

19:51

Počasí

19:56

Sport aktuálně

Sport
20:02

ZIB magazín

20:15

Soko Vídeň (7/259)

Seriál
21:05

Vraždy v Kitzbühelu (12/256)

Seriál
21:50

Zprávy

22:00

Vítej, Rakousko

Zábava
23:00

Hvězdy Prátru

Zábava
23:30

Dobrou noc, Rakousko

Zábava
23:30

Dobrou noc, Rakousko

Zábava
00:00

Zprávy

00:15

Toni Erdmann

Film
02:45

Bestie

Seriál
03:35

Bestie

Seriál
04:20

Vítej, Rakousko

Zábava
05:15

Hvězdy Prátru

Zábava
06:00

Zprávičky pro děti

06:05

Viking Vic (13/39)

Seriál
06:25

Sláva králi Jelimánovi (20/46)

06:50

Medvědí detektivové (10/10)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:50

Zprávičky pro děti

07:55

Kutil Tim (20/146)

Seriál
08:20

Kutil Tim (21/147)

Seriál
08:45

Scrubs: Doktůrci (1/47)

Seriál
09:05

Taková moderní rodinka (22/142)

Seriál
09:25

Taková moderní rodinka (23/143)

Seriál
09:45

Smart10 - kvíz s deseti možnostmi

Zábava
10:30

Kvíz - špatná nápověda

11:10

Co je nového?

Zábava
11:50

Soko Vídeň (12/151)

Seriál
12:35

Soko Vídeň (13/152)

Seriál
13:20

Můj přítel Monk (2/79)

Seriál
14:00

Můj přítel Monk (3/80)

Seriál
14:45

Můj přítel Monk (4/81)

Seriál
15:25

Můj přítel Monk (5/82)

Seriál
16:10

Zprávy

16:15

Soko Vídeň (14/153)

Seriál
17:00

Soko Vídeň (15/154)

Seriál
17:45

Zprávy

17:51

Počasí

17:55

Smart10 - kvíz s deseti možnostmi

Zábava
18:45

Kvíz - špatná nápověda

19:30

Zprávy

19:51

Počasí

19:56

Sport aktuálně

Sport
20:02

ZIB magazín

20:15

Název pořadu nebyl do redakční uzávěrky znám!

21:35

Název pořadu nebyl do redakční uzávěrky znám!

22:25

Vědkyně: Průkopnice výzkumu

Dokument
23:15

Zprávy

23:30

Zombieland: Rána jistoty

Film
23:30

Zombieland: Rána jistoty

Film
01:00

Lady Bird

Film
02:25

Soko Vídeň (7/259)

Seriál
03:10

Vraždy v Kitzbühelu (12/256)

Seriál
03:50

Název pořadu nebyl do redakční uzávěrky znám!

05:05

Název pořadu nebyl do redakční uzávěrky znám!

06:05

Viking Vic (1/40)

Seriál
06:25

Sláva králi Jelimánovi (21/47)

06:50

Medvědí detektivové (11/11)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:45

Zprávičky pro děti

07:50

Kutil Tim (22/148)

Seriál
08:15

Scrubs: Doktůrci (2/48)

Seriál
08:35

Taková moderní rodinka (23/143)

Seriál
08:55

Taková moderní rodinka (24/144)

Seriál
09:20

Smart10 - kvíz s deseti možnostmi

Zábava
10:05

Kvíz - špatná nápověda

10:45

Co je nového?

Zábava
11:30

Soko Vídeň (14/153)

Seriál
12:10

Soko Vídeň (15/154)

Seriál
12:55

Můj přítel Monk (4/81)

Seriál
13:40

Můj přítel Monk (5/82)

Seriál
14:20

Formule 1: GP Saúdské Arábie/1. trénink

Sport
15:40

Výherci loterie (5/25)

Seriál
16:05

Zprávy

16:10

Soko Vídeň (1/156)

Seriál
16:55

Soko Vídeň (2/157)

Seriál
17:40

Zprávy

17:47

Počasí

17:50

Formule 1: GP Saúdské Arábie/2. trénink

Sport
18:20

Fotbal: Evropská a Konferenční liga

20:50

Zprávy

21:00

Terminátor: Temný osud

Film
22:55

Zprávy

23:10

Eurodreams

23:15

Fotbal: Evropská a Konferenční liga

Sport
23:50

Správní chlapi

Film
23:50

Správní chlapi

Film
01:40

Zombieland: Rána jistoty

Film
03:10

Chirurgové (24/341)

Seriál
03:50

Chirurgové (25/342)

Seriál
04:30

Stanice 19 (15/25)

Seriál
05:15

A.P. Bio (8/21)

05:35

Scrubs: Doktůrci (1/47)

Seriál
06:00

Zprávičky pro děti

06:05

Viking Vic (2/41)

Seriál
06:25

Sláva králi Jelimánovi (22/48)

06:50

Medvědí detektivové (12/12)

07:05

Nazdar, Kašpárku!

07:30

ABC - medvědí písničky

07:35

Šmak

07:50

Zprávičky pro děti

07:55

Kutil Tim (23/149)

Seriál
08:20

Scrubs: Doktůrci (3/49)

Seriál
08:40

Taková moderní rodinka (24/144)

Seriál
09:05

Taková moderní rodinka (1/145)

Seriál
09:25

Kvíz - špatná nápověda

10:05

Kvíz - špatná nápověda

10:45

Co je nového?

Zábava
11:25

Soko Vídeň (1/156)

Seriál
12:10

Soko Vídeň (2/157)

Seriál
12:55

Můj přítel Monk

Seriál
13:40

Můj přítel Monk

Seriál
14:20

Formule 1: GP Saúdské Arábie/3. trénink

Sport
15:40

Výherci loterie (6/26)

Seriál
16:05

Zprávy

16:10

Soko Vídeň (3/158)

Seriál
16:55

Soko Vídeň (4/159)

Seriál
17:40

Formule 1: GP Saúdské Arábie

Sport
17:55

Formule 1: GP Saúdské Arábie/kvalifikace

Sport
19:30

Zprávy

19:51

Počasí

19:56

Sport aktuálně

Sport
20:02

ZIB magazín

20:15

Velká šance - zpívejme a tančeme

Zábava
22:15

Zprávy

22:25

Co je nového?

Zábava
23:10

Dobrou noc, Rakousko

Zábava
23:40

Zprávy

23:55

Fotbal: II. Bundesliga/19. kolo

Sport
23:55

Fotbal: II. Bundesliga/19. kolo

Sport
00:15

Marshall

Film
02:05

Správní chlapi

Film
03:55

Velká šance - zpívejme a tančeme

Zábava
06:00

Sláva králi Jelimánovi (21/47)

06:25

Medvědí detektivové (12/12)

06:40

Noemův ostrov (12/12)

07:05

Medvědí detektivové (13/33)

07:15

Medvědí detektivové (14/34)

07:30

Nazdar, Kašpárku!

07:55

Dětský dopravní klub

08:00

Okidoki

08:05

Méďovo ABC

08:20

Okidoki

08:25

Skvělá zvířata

08:40

Okidoki

08:45

1, 2 nebo 3

09:10

Okidoki

09:15

SP v alpském lyžování: Obří slalom mužů v Kr. Goře

Sport
09:25

SP v alpském lyžování: Obří slalom mužů v Kr. Goře/1. kolo

Sport
10:25

SP v alpském lyžování: Obří slalom žen v Aare/1. kolo

Sport
11:40

SP v severské kombinaci mužů v Oslu: Skoky

Sport
12:15

SP v alpském lyžování: Obří slalom mužů v Kr. Goře

Sport
12:25

SP v alpském lyžování: Obří slalom mužů v Kr. Goře/2. kolo

Sport
13:30

SP v alpském lyžování: Obří slalom žen v Aare/2. kolo

Sport
14:30

SP v alpském lyžování: Obří slalom žen v Aare

Sport
14:40

SP ve skocích na lyžích mužů v Oslu

Sport
15:40

SP v severské kombinaci mužů v Oslu: Běh

Sport
16:40

Formule 1: GP Saúdské Arábie

Sport
17:25

Formule 1: GP Saúdské Arábie

Sport
19:40

Formule 1: GP Saúdské Arábie

Sport
20:15

Tenkrát v Hollywoodu

Film
22:50

Nadějná mladá žena

Film

O vysílání

Počet pořadů dnes
45

O stanici

Kategorie
Zahraniční