Televizní program Minimax

Program Minimax logo
Minimax
Dnes
4. 3. 2024
Zítra
5. 3. 2024
Středa
6. 3. 2024
Čtvrtek
7. 3. 2024
Pátek
8. 3. 2024
Sobota
9. 3. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:30

Agentka 203 (15)

00:00

Idefix a smečka Nepoddajných (45)

00:10

Idefix a smečka Nepoddajných (46)

00:20

Idefix a smečka Nepoddajných (47)

00:30

Idefix a smečka Nepoddajných (48)

00:45

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (11)

01:05

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (12)

01:30

Agentka 203 (11)

01:55

Agentka 203 (12)

02:20

Správná pětka - na stopě (11)

02:40

Správná pětka - na stopě (12)

03:05

Život s tátou (21)

03:15

Život s tátou (22)

03:25

Život s tátou (23)

03:35

Život s tátou (24)

03:50

Idefix a smečka Nepoddajných (21)

04:00

Idefix a smečka Nepoddajných (22)

04:10

Idefix a smečka Nepoddajných (23)

04:20

Idefix a smečka Nepoddajných (24)

04:35

Správná pětka - na stopě (6)

05:00

Máša a Medvěd V (6)

05:10

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (6)

05:35

Agentka 203 (6)

06:00

Idefix a smečka Nepoddajných (23)

06:10

Idefix a smečka Nepoddajných (24)

06:30

Idefix a smečka Nepoddajných (25)

06:40

Idefix a smečka Nepoddajných (26)

07:00

Život s tátou (25)

07:10

Život s tátou (26)

07:30

Úsvit Croodsových II (5)

08:00

Lego Friends: Nová kapitola (2)

08:30

Barbie: Dreamhouse Adventures II (206)

09:00

Polly Pocket - Síla malých (7)

09:30

Barbie a Chelsea: Ztracené narozeniny

Film
10:40

Máša a Medvěd (14)

Seriál
10:50

Máša a Medvěd (15)

Seriál
11:00

Spirit - volnost nadevše III (8)

11:30

Spirit - volnost nadevše III (9)

12:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (24)

12:30

Správná pětka - na stopě (22)

13:00

Jurský svět: Křídový kemp (9)

13:30

Jurský svět: Křídový kemp (10)

14:00

Polly Pocket - Síla malých V (4)

14:30

Polly Pocket - Síla malých V (5)

15:00

Barbie: Dreamhouse Adventures (24)

15:30

Barbie: Dreamhouse Adventures (25)

16:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (10)

16:30

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (11)

17:00

Agentka 203 (17)

17:30

Idefix a smečka Nepoddajných (15)

17:40

Idefix a smečka Nepoddajných (16)

18:00

Jurský svět: Křídový kemp II (17)

18:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (15)

19:00

Život s tátou (27)

19:10

Život s tátou (28)

19:30

Úsvit Croodsových II (6)

20:00

Lesouni - film

Film
21:20

The Owl & Co. (54)

21:30

Barbie - Na to jsou potřeba dva (8)

22:00

Sněžný kluk a neviditelné město (8)

22:30

Úsvit Croodsových II (7)

23:00

Jurský svět: Křídový kemp (8)

23:30

Agentka 203 (16)

23:30

Agentka 203 (16)

00:00

Idefix a smečka Nepoddajných (49)

00:10

Idefix a smečka Nepoddajných (50)

00:20

Idefix a smečka Nepoddajných (51)

00:30

Idefix a smečka Nepoddajných (52)

00:45

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (13)

01:05

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (14)

01:30

Agentka 203 (13)

01:55

Agentka 203 (14)

02:20

Správná pětka - na stopě (13)

02:40

Správná pětka - na stopě (14)

03:05

Život s tátou (25)

03:15

Život s tátou (26)

03:25

Život s tátou (27)

03:35

Život s tátou (28)

03:50

Idefix a smečka Nepoddajných (25)

04:00

Idefix a smečka Nepoddajných (26)

04:10

Idefix a smečka Nepoddajných (27)

04:20

Idefix a smečka Nepoddajných (28)

04:35

Správná pětka - na stopě (7)

05:00

Máša a Medvěd V (7)

05:10

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (7)

05:35

Agentka 203 (7)

06:00

Idefix a smečka Nepoddajných (27)

06:10

Idefix a smečka Nepoddajných (28)

06:30

Idefix a smečka Nepoddajných (29)

06:40

Idefix a smečka Nepoddajných (30)

07:00

Život s tátou (27)

07:10

Život s tátou (28)

07:30

Úsvit Croodsových II (6)

08:00

Lego Friends: Nová kapitola (3)

08:30

Barbie: Dreamhouse Adventures II (207)

09:00

Polly Pocket - Síla malých (8)

09:30

Barbie™ in Rock ‘n Royals

Film
11:00

Spirit - volnost nadevše III (10)

11:30

Spirit - volnost nadevše III (11)

12:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (25)

12:30

Správná pětka - na stopě (23)

13:00

Jurský svět: Křídový kemp (11)

13:30

Jurský svět: Křídový kemp (12)

14:00

Polly Pocket - Síla malých V (6)

14:30

Polly Pocket - Síla malých V (7)

15:00

Barbie: Dreamhouse Adventures (26)

15:30

Barbie: Dreamhouse Adventures II (205)

16:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (12)

16:30

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (13)

17:00

Agentka 203 (18)

17:30

Idefix a smečka Nepoddajných (17)

17:40

Idefix a smečka Nepoddajných (18)

18:00

Jurský svět: Křídový kemp II (18)

18:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (16)

19:00

Život s tátou (29)

19:10

Život s tátou (30)

19:30

Úsvit Croodsových II (7)

20:00

Sněhouní Vánoce

Film
20:50

The Owl & Co. (55)

21:00

Barbie - Na to jsou potřeba dva (9)

21:30

Barbie - Na to jsou potřeba dva (10)

22:00

Sněžný kluk a neviditelné město (9)

22:30

Úsvit Croodsových II (8)

23:00

Jurský svět: Křídový kemp (9)

23:30

Agentka 203 (17)

23:30

Agentka 203 (17)

00:00

Idefix a smečka Nepoddajných (1)

00:10

Idefix a smečka Nepoddajných (2)

00:20

Idefix a smečka Nepoddajných (3)

00:30

Idefix a smečka Nepoddajných (4)

00:45

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (15)

01:05

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (16)

01:30

Agentka 203 (15)

01:55

Agentka 203 (16)

02:20

Správná pětka - na stopě (15)

02:40

Správná pětka - na stopě (16)

03:05

Život s tátou (29)

03:15

Život s tátou (30)

03:25

Život s tátou (31)

03:35

Život s tátou (32)

03:50

Idefix a smečka Nepoddajných (29)

04:00

Idefix a smečka Nepoddajných (30)

04:10

Idefix a smečka Nepoddajných (31)

04:20

Idefix a smečka Nepoddajných (32)

04:35

Správná pětka - na stopě (8)

05:00

Máša a Medvěd V (8)

05:10

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (8)

05:35

Agentka 203 (8)

06:00

Idefix a smečka Nepoddajných (31)

06:10

Idefix a smečka Nepoddajných (32)

06:30

Idefix a smečka Nepoddajných (33)

06:40

Idefix a smečka Nepoddajných (34)

07:00

Život s tátou (29)

07:10

Život s tátou (30)

07:30

Úsvit Croodsových II (7)

08:00

Lego Friends: Nová kapitola (4)

08:30

Barbie a dotek kouzla (1)

09:00

Polly Pocket - Síla malých (9)

09:30

Barbie Dreamhouse Adventures: Magical Mermaid Mystery - Záhada mořské víly

11:00

Spirit - volnost nadevše III (12)

11:30

Spirit - volnost nadevše III (13)

12:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (26)

12:30

Správná pětka - na stopě (24)

13:00

Jurský svět: Křídový kemp (13)

13:30

Jurský svět: Křídový kemp (14)

14:00

Polly Pocket - Síla malých V (8)

14:30

Polly Pocket - Síla malých V (9)

15:00

Barbie: Dreamhouse Adventures II (206)

15:30

Barbie: Dreamhouse Adventures II (207)

16:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (14)

16:30

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (15)

17:00

Agentka 203 (19)

17:30

Idefix a smečka Nepoddajných (19)

17:40

Idefix a smečka Nepoddajných (20)

18:00

Jurský svět: Křídový kemp II (19)

18:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (17)

19:00

Život s tátou (31)

19:10

Život s tátou (32)

19:30

Úsvit Croodsových II (8)

20:00

Asterix v Británii

Film
21:20

The Owl & Co. (56)

21:30

Barbie - Na to jsou potřeba dva (11)

22:00

Sněžný kluk a neviditelné město (10)

22:30

Úsvit Croodsových II (9)

23:00

Jurský svět: Křídový kemp (10)

23:30

Agentka 203 (18)

23:30

Agentka 203 (18)

00:00

Idefix a smečka Nepoddajných (5)

00:10

Idefix a smečka Nepoddajných (6)

00:20

Idefix a smečka Nepoddajných (7)

00:30

Idefix a smečka Nepoddajných (8)

00:45

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (17)

01:05

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (18)

01:30

Agentka 203 (17)

01:55

Agentka 203 (18)

02:20

Správná pětka - na stopě (17)

02:40

Správná pětka - na stopě (18)

03:05

Život s tátou (33)

03:15

Život s tátou (34)

03:25

Život s tátou (35)

03:35

Život s tátou (36)

03:50

Idefix a smečka Nepoddajných (33)

04:00

Idefix a smečka Nepoddajných (34)

04:10

Idefix a smečka Nepoddajných (35)

04:20

Idefix a smečka Nepoddajných (36)

04:35

Správná pětka - na stopě (9)

05:00

Máša a Medvěd V (9)

05:10

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (9)

05:35

Agentka 203 (9)

06:00

Idefix a smečka Nepoddajných (35)

06:10

Idefix a smečka Nepoddajných (36)

06:30

Idefix a smečka Nepoddajných (37)

06:40

Idefix a smečka Nepoddajných (38)

07:00

Život s tátou (31)

07:10

Život s tátou (32)

07:30

Úsvit Croodsových II (8)

08:00

Lego Friends: Nová kapitola (5)

08:30

Barbie a dotek kouzla (2)

09:00

Polly Pocket - Síla malých (10)

09:30

Barbie: Velké město, velké sny

Film
10:40

Máša a Medvěd (16)

Seriál
10:50

Máša a Medvěd (17)

Seriál
11:00

Spirit - volnost nadevše III (14)

11:30

Spirit - volnost nadevše III (15)

12:00

Mimi šéf: zpátky ve hře (1)

12:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (2)

13:00

Jurský svět: Křídový kemp (15)

13:30

Jurský svět: Křídový kemp (16)

14:00

Polly Pocket - Síla malých V (10)

14:30

Polly Pocket - Síla malých V (11)

15:00

Barbie: Dreamhouse Adventures II (208)

15:30

Barbie: Dreamhouse Adventures II (209)

16:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (16)

16:30

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (17)

17:00

Agentka 203 (20)

17:30

Idefix a smečka Nepoddajných (21)

17:40

Idefix a smečka Nepoddajných (22)

18:00

Jurský svět: Křídový kemp II (20)

18:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (18)

19:00

Život s tátou (33)

19:10

Život s tátou (34)

19:30

Úsvit Croodsových II (9)

20:00

Pettson a Fiškus

Seriál
21:20

The Owl & Co. (57)

21:30

Barbie - Na to jsou potřeba dva (12)

22:00

Sněžný kluk a neviditelné město (1)

22:30

Úsvit Croodsových II (10)

23:00

Jurský svět: Křídový kemp (11)

23:30

Agentka 203 (19)

23:30

Agentka 203 (19)

00:00

Idefix a smečka Nepoddajných (9)

00:10

Idefix a smečka Nepoddajných (10)

00:20

Idefix a smečka Nepoddajných (11)

00:30

Idefix a smečka Nepoddajných (12)

00:45

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (19)

01:05

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (20)

01:30

Agentka 203 (19)

01:55

Agentka 203 (20)

02:20

Správná pětka - na stopě (19)

02:40

Správná pětka - na stopě (20)

03:05

Život s tátou (37)

03:15

Život s tátou (38)

03:25

Život s tátou (39)

03:35

Život s tátou (40)

03:50

Idefix a smečka Nepoddajných (37)

04:00

Idefix a smečka Nepoddajných (38)

04:10

Idefix a smečka Nepoddajných (39)

04:20

Idefix a smečka Nepoddajných (40)

04:35

Správná pětka - na stopě (10)

05:00

Máša a Medvěd V (10)

05:10

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (10)

05:35

Agentka 203 (10)

06:00

Idefix a smečka Nepoddajných (39)

06:10

Idefix a smečka Nepoddajných (40)

06:30

Idefix a smečka Nepoddajných (41)

06:40

Idefix a smečka Nepoddajných (42)

07:00

Život s tátou (33)

07:10

Život s tátou (34)

07:30

Úsvit Croodsových II (9)

08:00

Lego Friends: Nová kapitola (6)

08:30

Barbie a dotek kouzla (3)

09:00

Polly Pocket - Síla malých (11)

09:30

Barbie a Chelsea: Ztracené narozeniny

Film
10:40

Máša a Medvěd (18)

Seriál
10:50

Máša a Medvěd (19)

Seriál
11:00

Spirit - volnost nadevše III (16)

11:30

Spirit - volnost nadevše III (17)

12:00

Mimi šéf: zpátky ve hře (3)

12:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (4)

13:00

Jurský svět: Křídový kemp (17)

13:30

Jurský svět: Křídový kemp (18)

14:00

Polly Pocket - Síla malých V (12)

14:30

Polly Pocket - Síla malých V (13)

15:00

Barbie: Dreamhouse Adventures II (210)

15:30

Barbie: Dreamhouse Adventures II (211)

16:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (18)

16:30

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (19)

17:00

Agentka 203 (21)

17:30

Idefix a smečka Nepoddajných (23)

17:40

Idefix a smečka Nepoddajných (24)

18:00

Jurský svět: Křídový kemp II (21)

18:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (19)

19:00

Život s tátou (35)

19:10

Život s tátou (36)

19:30

Úsvit Croodsových II (10)

20:00

Zvědavý George: Následuj opici

Film
21:20

The Owl & Co. (58)

21:30

Barbie - Na to jsou potřeba dva (13)

22:00

Sněžný kluk a neviditelné město (2)

22:30

Úsvit Croodsových II (11)

23:00

Jurský svět: Křídový kemp (12)

23:30

Agentka 203 (20)

23:30

Agentka 203 (20)

00:00

Idefix a smečka Nepoddajných (13)

00:10

Idefix a smečka Nepoddajných (14)

00:20

Idefix a smečka Nepoddajných (15)

00:30

Idefix a smečka Nepoddajných (16)

00:45

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (21)

01:05

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (22)

01:30

Agentka 203 (21)

01:55

Agentka 203 (22)

02:20

Správná pětka - na stopě (21)

02:40

Správná pětka - na stopě (22)

03:05

Život s tátou (41)

03:15

Život s tátou (42)

03:25

Život s tátou (43)

03:35

Život s tátou (44)

03:50

Idefix a smečka Nepoddajných (41)

04:00

Idefix a smečka Nepoddajných (42)

04:10

Idefix a smečka Nepoddajných (43)

04:20

Idefix a smečka Nepoddajných (44)

04:35

Správná pětka - na stopě (11)

05:00

Máša a Medvěd V (11)

05:10

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (11)

05:35

Agentka 203 (11)

06:00

Idefix a smečka Nepoddajných (43)

06:10

Idefix a smečka Nepoddajných (44)

06:30

Idefix a smečka Nepoddajných (45)

06:40

Idefix a smečka Nepoddajných (46)

07:00

Život s tátou (35)

07:10

Život s tátou (36)

07:30

Úsvit Croodsových II (10)

08:00

Barbie - magický delfín

Film
09:10

Barbie: Dokonalé vánoce

Film
10:30

Máša a Medvěd (20)

Seriál
10:40

Máša a Medvěd (21)

Seriál
10:50

Máša a Medvěd (22)

Seriál
11:00

Lego Friends: Nová kapitola (10)

11:30

Spirit - volnost nadevše III (18)

12:00

Mimi šéf: zpátky ve hře (5)

12:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (6)

13:00

Jurský svět: Křídový kemp (19)

13:30

Jurský svět: Křídový kemp (20)

14:00

Polly Pocket - Síla malých V (14)

14:30

Polly Pocket - Síla malých V (15)

15:00

Barbie: Dreamhouse Adventures II (212)

15:30

Barbie: Dreamhouse Adventures II (213)

16:00

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (20)

16:30

Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (21)

17:00

Agentka 203 (22)

17:30

Idefix a smečka Nepoddajných (25)

17:40

Idefix a smečka Nepoddajných (26)

18:00

Jurský svět: Křídový kemp II (22)

18:30

Mimi šéf: zpátky ve hře (20)

19:00

Život s tátou (37)

19:10

Život s tátou (38)

19:30

Úsvit Croodsových II (11)

20:00

Felix a Morgiin poklad

Felix a Morgiin poklad
21:30

Barbie - Na to jsou potřeba dva (14)

22:00

Sněžný kluk a neviditelné město (3)

22:30

Úsvit Croodsových II (12)

23:00

Jurský svět: Křídový kemp (13)

23:30

Agentka 203 (21)

O vysílání na stanici Minimax

Počet pořadů dnes
63

O stanici Minimax

Název provozovatele
AMC Networks Central Europe
Slogan TV stanice
Pohádková zábava
Zahájení vysílání
25. června 1905
Online sledování
Ne
Terestriální - dostupnost
Ne
IPTV
T-Mobile TV, SledovaniTV, Kuki TV, Vodafone TV, Skylink TV
Kategorie
Dětské

Minimax je televizní stanicí pro nejmenší, který svým malým divákům nabídne populární pohádky, animované pořady i dětské filmy. Jak stanic naladit a na jaké pořady se můžete těšit?

Historie stanice Minimax

Pokud pomineme stanici Supermax, Minimax se v roce 2003 stal první televizní stanicí u nás zaměřenou čistě na obsah pro děti. V současné době vysílá nejen v České republice, ale také dalších evropských státech, jako je Španělsko, Maďarsko, Srbsko, Severní Makedonie, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Moldavsko, Chorvatsko, Albánie, Rumunsko a Slovensko. V roce 2013 prošel kanál zásadní modernizací a změnou grafiky na trojrozměrné formáty znělek. Zatímco dříve se střídal na kanálu ve vysílání s Animaxem, od roku 2016 již vysílá nepřetržitě. Kromě vysílání nabízí také přidružený web se zábavným obsahem, videi, hrami, dětským klubem a magazínem. Od roku 2006 spolupracuje Minimax v Česku s internetovým dětským portálem Smejo.info.

Nabídka pořadů Minimax

Jakožto dětská televizní stanice nabízí Minimax širokou škálu televizních pořadů pro děti a mládež. Mezi nabízenými seriály najdeme například pořady Legenda o Měsíčním kameni, Angelína balerína, Arthur, Máma Bů, Tom a Jerry, My Little Pony a mnoho dalších. Stanice zahrnuje jak klasické animované seriály, tak pořady, které osloví i starší diváky. Mnoho těchto seriálů je zaměřeno na zábavný způsob vzdělávání a podporuje kreativitu a představivost dětí.

Kromě seriálů nabízí Minimax také řadu animovaných filmů pro celou rodinu, například Balto, Císař a tambor, Lokomotiva Tomáš, První zimní sníh, Včelka Mája a mnoho dalších. Celkově je nabídka pořadů na Minimaxu rozmanitá a zaměřená na různé věkové skupiny dětí.

Dostupnost vysílání

Minimax najdete v nabídce internetových IPVT televizí, ale například také v balíčcích satelitní televize Skylink.