Televizní program Investigation Discovery Europe

Program Investigation Discovery Europe logo
Investigation Discovery Europe
Dnes
4. 3. 2024
Zítra
5. 3. 2024
Středa
6. 3. 2024
Čtvrtek
7. 3. 2024
Pátek
8. 3. 2024
Sobota
9. 3. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:00

Michelle Carterová

01:00

Tady žije ďábel: Stíny smrti III (8)

02:00

Neslyšet zlo (6)

03:00

Časopis People vyšetřuje VI (13)

04:00

Vražedné nahrávky (5)

05:00

Vražedné nahrávky (6)

06:00

Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou V (6)

07:00

Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou V (7)

08:00

S kým to sakra žiju? VI (9)

09:00

S kým to sakra žiju? VI (10)

10:00

Živá noční můra (3)

11:00

Živá noční můra (4)

12:00

Vražda v srdci země IV (2)

13:00

Vražda v srdci země IV (3)

14:00

80. léta: Nejsmrtelnější dekáda II (2)

15:00

80. léta: Nejsmrtelnější dekáda II (3)

16:00

Zločin k nezapomenutí IV (3)

17:00

Zločin k nezapomenutí IV (4)

18:00

Pod povrchem (1)

19:00

Pod povrchem (2)

20:00

Nejhorší noční můra VI (3)

Premiéra
21:00

Americké monstrum IX (2)

22:00

Tady žije ďábel: Stíny smrti III (8)

23:00

Vražda podle plánu II (7)

23:00

Vražda podle plánu II (7)

00:00

Vražda podle plánu II (8)

01:00

Americké monstrum IX (2)

02:00

Nejhorší noční můra VI (3)

03:00

Pod povrchem (1)

04:00

Vražda v srdci země IV (2)

05:00

Vražda v srdci země IV (3)

06:00

80. léta: Nejsmrtelnější dekáda II (2)

07:00

80. léta: Nejsmrtelnější dekáda II (3)

08:00

Zločin k nezapomenutí IV (3)

09:00

Zločin k nezapomenutí IV (4)

10:00

Pod povrchem (1)

11:00

Pod povrchem (2)

12:00

Zlý sen v sousedním domě IV (14)

13:00

Zlý sen v sousedním domě IV (15)

14:00

Zápisky detektiva (3)

16:00

Zmatek u soudu II (9)

16:30

Zmatek u soudu II (11)

17:00

Zmatek u soudu II (10)

17:30

Zmatek u soudu II (12)

18:00

Vražda o páteční noci II (1)

19:00

Vražda o páteční noci II (2)

20:00

Nejhorší noční můra VI (4)

Premiéra
21:00

Tady žije ďábel: Stíny smrti III (10)

22:00

Rebecca Zahauová: Záhadná smrt (1)

22:00

Rebecca Zahauová: Záhadná smrt (1)

00:00

Brittany Murphy

01:00

Tady žije ďábel: Stíny smrti III (10)

02:00

Neslyšet zlo (5)

03:00

Vražda o páteční noci II (1)

04:00

Zlý sen v sousedním domě IV (14)

05:00

Zlý sen v sousedním domě IV (15)

06:00

Zápisky detektiva (3)

08:00

Zmatek u soudu II (9)

08:30

Zmatek u soudu II (11)

09:00

Zmatek u soudu II (10)

09:30

Zmatek u soudu II (12)

10:00

Vražda o páteční noci II (1)

11:00

Vražda o páteční noci II (2)

12:00

Osobní kamery pro policii III (18)

13:00

Osobní kamery pro policii III (20)

14:00

Vražedné nahrávky (9)

15:00

Vražedné nahrávky (10)

16:00

Rozlousknuté vraždy II (2)

17:00

Rozlousknuté vraždy II (3)

18:00

Rozsudek III (10)

19:00

Rozsudek IV (1)

20:00

Nejhorší noční můra VI (5)

Premiéra
21:00

Zločiny v reálném čase II (4)

Premiéra
22:00

Osobní kamery pro policii V (1)

23:00

Vražda v srdci země VI (5)

23:00

Vražda v srdci země VI (5)

00:00

Vražedné nahrávky II (3)

01:00

Zločiny v reálném čase II (4)

02:00

Osobní kamery pro policii V (1)

03:00

Rozsudek III (10)

04:00

Osobní kamery pro policii III (18)

05:00

Osobní kamery pro policii III (20)

06:00

Vražedné nahrávky (9)

07:00

Vražedné nahrávky (10)

08:00

Rozlousknuté vraždy II (2)

09:00

Rozlousknuté vraždy II (3)

10:00

Rozsudek III (10)

11:00

Rozsudek IV (1)

12:00

Přiměřená pochybnost III (2)

13:00

Přiměřená pochybnost III (3)

14:00

Skutečná smrt v ráji (1)

15:00

Skutečná smrt v ráji (2)

16:00

Vraždy v močálech IV (7)

17:00

Vraždy v močálech IV (8)

18:00

Vražedné město: Charlotte (1)

19:00

Vražedné město: Charlotte (2)

20:00

Nejhorší noční můra VI (6)

Premiéra
21:00

Vražda v srdci země VI (7)

22:00

Deadline: Crime with Tamron Hall VI (1)

23:00

Americké monstrum IX (2)

23:00

Americké monstrum IX (2)

00:00

Vražda v srdci země VI (7)

01:00

Deadline: Crime with Tamron Hall VI (1)

02:00

Zlomená důvěra (10)

03:00

Vražedné město: Charlotte (1)

04:00

Přiměřená pochybnost III (2)

05:00

Přiměřená pochybnost III (3)

06:00

Skutečná smrt v ráji (1)

07:00

Skutečná smrt v ráji (2)

08:00

Vraždy v močálech IV (7)

09:00

Vraždy v močálech IV (8)

10:00

Vražedné město: Charlotte (1)

11:00

Vražedné město: Charlotte (2)

12:00

Časopis People vyšetřuje VII (9)

13:00

Časopis People vyšetřuje III (1)

14:00

Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou V (9)

15:00

Skutečný zločin s Aphroditou Jonesovou V (10)

16:00

Pravda o vraždě se Sunny Hostin (1)

17:00

Pravda o vraždě se Sunny Hostin (3)

18:00

Živá noční můra (5)

19:00

Živá noční můra (6)

20:00

Manželství se zlem (6)

21:00

Mary Kay Letourneau

23:00

Dokud nás smrt nerozdělí II (3)

23:00

Dokud nás smrt nerozdělí II (3)

00:00

Dokud nás smrt nerozdělí II (4)

01:00

Mary Kay Letourneau

03:00

Živá noční můra (5)

04:00

Časopis People vyšetřuje VII (9)

05:00

Časopis People vyšetřuje III (1)

06:00

Vražda v srdci země IV (2)

07:00

Vražda v srdci země IV (3)

08:00

Zlý sen v sousedním domě IV (14)

09:00

Zlý sen v sousedním domě IV (15)

10:00

Vražda přichází V (9)

11:00

Zoufalé kroky (3)

12:00

Zápisky detektiva (3)

14:00

Pod povrchem (1)

15:00

Pod povrchem (2)

16:00

Vražda o páteční noci II (1)

17:00

Vražda o páteční noci II (2)

18:00

Zločin k nezapomenutí IV (3)

19:00

Zločin k nezapomenutí IV (4)

20:00

Brány do pekla II (3)

Premiéra
21:00

Lovci duchů XIV (3)

Premiéra
22:00

Lovci duchů XIV (4)

23:00

Pomoc! Můj dům je prokletý IV (1)

O vysílání

Počet pořadů dnes
24

O stanici

Kategorie
Dokumentární