Televizní program History (Czech Republic)

Program History (Czech Republic) logo
History (Czech Republic)
Dnes
4. 3. 2024
Zítra
5. 3. 2024
Středa
6. 3. 2024
Čtvrtek
7. 3. 2024
Pátek
8. 3. 2024
Sobota
9. 3. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:55

Velké útěky s Morganem Freemanem (7)

00:40

Hvězdy zastavárny XXIV (2)

01:25

Z ohnivé výhně III (13)

02:10

Válka skladů XIV (14)

02:35

Vetřelci dávnověku VIII (1)

03:20

Válka skladů XIV (14)

03:45

Z ohnivé výhně IX (2)

04:30

Vetřelci dávnověku VIII (9)

05:15

Vetřelci dávnověku XV (14)

06:00

Z ohnivé výhně IV (11)

06:40

Z ohnivé výhně IX (20)

07:25

Hvězdy zastavárny XX (14)

08:10

Mistři aukcí II (15)

08:30

Mistři aukcí II (16)

08:50

Mistři aukcí II (17)

09:15

Z ohnivé výhně IX (2)

09:55

Válka skladů V (1)

10:15

Válka skladů V (2)

10:40

Válka skladů V (3)

11:05

Z ohnivé výhně III (13)

11:45

Hvězdy zastavárny XVII (8)

12:05

Mistři aukcí III (19)

12:30

Mistři aukcí III (20)

12:50

Hvězdy zastavárny XVII (9)

13:15

Hvězdy zastavárny XXIV (17)

13:55

Hvězdy zastavárny XX (14)

14:40

Ranč mimozemšťanů III (3)

15:20

Mistři aukcí II (18)

15:40

Mistři aukcí II (19)

16:00

Mistři aukcí II (20)

16:25

Hvězdy zastavárny XVII (14)

16:45

Hvězdy zastavárny XVII (15)

17:05

Válka skladů V (3)

17:25

Za rančem Skinwalker (1)

18:10

Ztracené zlato Aztéků (1)

18:50

Z ohnivé výhně IX (10)

19:35

Z ohnivé výhně VIII (43)

20:15

Z ohnivé výhně IX (12)

21:00

Hvězdy zastavárny na cestě Amerikou II (4)

Premiéra
21:45

Největší záhady historie IV (21)

Premiéra
22:30

Horalové: Aljaška (6)

Premiéra
23:15

Vetřelci dávnověku VIII (9)

23:55

Z ohnivé výhně IX (20)

23:55

Z ohnivé výhně IX (20)

00:40

Hvězdy zastavárny XX (14)

01:25

Válka skladů V (1)

01:45

Válka skladů V (2)

02:10

Hvězdy zastavárny XVII (8)

02:35

Mistři aukcí III (19)

03:00

Mistři aukcí III (20)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (9)

03:45

Z ohnivé výhně IX (12)

04:30

Hvězdy zastavárny XX (14)

05:15

Hvězdy zastavárny XVII (14)

05:40

Hvězdy zastavárny XVII (15)

06:00

Z ohnivé výhně IV (11)

06:40

Z ohnivé výhně IV (12)

07:25

Hvězdy zastavárny XVII (14)

07:45

Hvězdy zastavárny XVII (15)

08:10

Mistři aukcí II (18)

08:30

Mistři aukcí II (19)

08:50

Mistři aukcí II (20)

09:15

Z ohnivé výhně IX (10)

09:55

Válka skladů V (5)

10:15

Válka skladů V (6)

10:40

Válka skladů V (7)

11:05

Z ohnivé výhně VIII (43)

11:45

Hvězdy zastavárny XVII (10)

12:05

Mistři aukcí III (21)

12:30

Mistři aukcí III (22)

12:50

Hvězdy zastavárny XVII (11)

13:15

Hvězdy zastavárny XX (14)

13:55

Hvězdy zastavárny XX (15)

14:40

Ranč mimozemšťanů III (4)

15:20

Mistři aukcí II (21)

15:40

Mistři aukcí II (22)

16:00

Mistři aukcí II (23)

16:25

Hvězdy zastavárny XVII (16)

16:45

Hvězdy zastavárny XVII (17)

17:05

Válka skladů V (7)

17:25

Za rančem Skinwalker (2)

18:10

Vetřelci dávnověku VIII (9)

18:50

Z ohnivé výhně IX (12)

19:35

Z ohnivé výhně IX (13)

20:15

Z ohnivé výhně IV (11)

21:00

Vetřelci dávnověku XV (5)

21:45

Prokletí ostrova Oak XI (8)

Premiéra
22:30

Vetřelci dávnověku VIII (10)

23:15

Z ohnivé výhně IV (11)

23:55

Z ohnivé výhně IV (12)

23:55

Z ohnivé výhně IV (12)

00:40

Hvězdy zastavárny XX (15)

01:25

Válka skladů V (5)

01:45

Válka skladů V (6)

02:10

Hvězdy zastavárny XVII (10)

02:35

Mistři aukcí III (21)

03:00

Mistři aukcí III (22)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (11)

03:45

Z ohnivé výhně IX (13)

04:30

Vetřelci dávnověku VIII (10)

05:15

Hvězdy zastavárny XVII (16)

05:40

Hvězdy zastavárny XVII (17)

06:00

Z ohnivé výhně IV (13)

06:40

Z ohnivé výhně IV (14)

07:25

Hvězdy zastavárny XVII (16)

07:45

Hvězdy zastavárny XVII (17)

08:10

Mistři aukcí II (21)

08:30

Mistři aukcí II (22)

08:50

Mistři aukcí II (23)

09:15

Z ohnivé výhně IX (12)

09:55

Válka skladů V (8)

10:15

Válka skladů V (9)

10:40

Válka skladů V (10)

11:05

Z ohnivé výhně IX (13)

11:45

Hvězdy zastavárny XVII (12)

12:05

Mistři aukcí III (23)

12:30

Mistři aukcí III (24)

12:50

Hvězdy zastavárny XVII (13)

13:15

Hvězdy zastavárny XX (15)

13:55

Hvězdy zastavárny XX (16)

14:40

Ranč mimozemšťanů III (5)

15:20

Mistři aukcí II (24)

15:40

Mistři aukcí II (25)

16:00

Mistři aukcí II (26)

16:25

Hvězdy zastavárny XVII (18)

16:45

Hvězdy zastavárny XVII (19)

17:05

Válka skladů V (10)

17:25

Za rančem Skinwalker (3)

18:10

Vetřelci dávnověku VIII (10)

18:50

Z ohnivé výhně IV (11)

19:35

Z ohnivé výhně IX (10)

20:15

Vetřelci dávnověku XV (14)

21:00

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (39)

Premiéra
21:45

Důkaz tam je III (19)

Premiéra
22:30

Vetřelci dávnověku XI (2)

23:15

Z ohnivé výhně IV (13)

23:55

Z ohnivé výhně IV (14)

23:55

Z ohnivé výhně IV (14)

00:40

Hvězdy zastavárny XX (16)

01:25

Válka skladů V (8)

01:45

Válka skladů V (9)

02:10

Hvězdy zastavárny XVII (12)

02:35

Mistři aukcí III (23)

03:00

Mistři aukcí III (24)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (13)

03:45

Vetřelci dávnověku XV (14)

04:30

Vetřelci dávnověku XI (2)

05:15

Hvězdy zastavárny XVII (18)

05:40

Hvězdy zastavárny XVII (19)

06:00

Z ohnivé výhně IV (15)

06:40

Z ohnivé výhně IV (16)

07:25

Hvězdy zastavárny XVII (18)

07:45

Hvězdy zastavárny XVII (19)

08:10

Mistři aukcí II (24)

08:30

Mistři aukcí II (25)

08:50

Mistři aukcí II (26)

09:15

Z ohnivé výhně IV (11)

09:55

Válka skladů V (11)

10:15

Válka skladů V (12)

10:40

Válka skladů V (13)

11:05

Z ohnivé výhně IX (10)

11:45

Hvězdy zastavárny XVII (14)

12:05

Mistři aukcí III (25)

12:30

Mistři aukcí III (26)

12:50

Hvězdy zastavárny XVII (15)

13:15

Hvězdy zastavárny XX (16)

13:55

Hvězdy zastavárny XX (17)

14:40

Ranč mimozemšťanů III (6)

15:20

Mistři aukcí III (1)

15:40

Mistři aukcí III (2)

16:00

Mistři aukcí III (3)

16:25

Hvězdy zastavárny XVII (20)

16:45

Hvězdy zastavárny XVI (2)

17:05

Válka skladů V (13)

17:25

Za rančem Skinwalker (4)

18:10

Vetřelci dávnověku XI (2)

18:50

Z ohnivé výhně IX (11)

19:35

Z ohnivé výhně VIII (40)

20:15

Vetřelci dávnověku XV (20)

21:00

Bermudský trojúhelník: Prokleté vody II (4)

Premiéra
21:45

Za rančem Skinwalker (8)

22:30

Vetřelci dávnověku XI (3)

23:15

Z ohnivé výhně IV (15)

23:55

Z ohnivé výhně IV (16)

23:55

Z ohnivé výhně IV (16)

00:40

Hvězdy zastavárny XX (17)

01:25

Válka skladů V (11)

01:45

Válka skladů V (12)

02:10

Hvězdy zastavárny XVII (14)

02:35

Mistři aukcí III (25)

03:00

Mistři aukcí III (26)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (15)

03:45

Vetřelci dávnověku XV (20)

04:30

Bermudský trojúhelník: Prokleté vody II (4)

05:15

Hvězdy zastavárny XVII (20)

05:40

Hvězdy zastavárny XVI (2)

06:00

Z ohnivé výhně IV (17)

06:40

Z ohnivé výhně IV (18)

07:25

Hvězdy zastavárny XVII (20)

07:45

Hvězdy zastavárny XVI (2)

08:10

Mistři aukcí III (1)

08:30

Mistři aukcí III (2)

08:50

Mistři aukcí III (3)

09:15

Z ohnivé výhně IX (11)

09:55

Válka skladů V (14)

10:15

Válka skladů V (15)

10:40

Válka skladů V (16)

11:05

Z ohnivé výhně VIII (40)

11:45

Hvězdy zastavárny XVII (16)

12:05

Mistři aukcí III (27)

12:30

Mistři aukcí IV (1)

12:50

Hvězdy zastavárny XVII (17)

13:15

Hvězdy zastavárny XX (17)

13:55

Hvězdy zastavárny XX (18)

14:40

Vetřelci dávnověku XV (20)

15:20

Mistři aukcí III (4)

15:40

Mistři aukcí III (5)

16:00

Mistři aukcí III (6)

16:25

Hvězdy zastavárny XVI (6)

16:45

Hvězdy zastavárny XVI (4)

17:05

Válka skladů V (16)

17:25

Za rančem Skinwalker (5)

18:10

Vetřelci dávnověku XI (3)

18:50

Z ohnivé výhně IX (13)

19:35

Z ohnivé výhně IX (14)

20:15

Vetřelci dávnověku XV (15)

21:00

Vetřelci dávnověku XV (10)

21:45

Z ohnivé výhně IX (10)

22:30

Vetřelci dávnověku XI (4)

23:15

Z ohnivé výhně IV (17)

23:55

Z ohnivé výhně IV (18)

23:55

Z ohnivé výhně IV (18)

00:40

Hvězdy zastavárny XX (18)

01:25

Válka skladů V (14)

01:45

Válka skladů V (15)

02:10

Hvězdy zastavárny XVII (16)

02:35

Mistři aukcí III (27)

03:00

Mistři aukcí IV (1)

03:20

Hvězdy zastavárny XVII (17)

03:45

Z ohnivé výhně IX (10)

04:30

Vetřelci dávnověku XV (10)

05:15

Hvězdy zastavárny XVI (6)

05:40

Hvězdy zastavárny XVI (4)

06:00

Hvězdy zastavárny XX (13)

06:40

Mistři aukcí III (21)

07:00

Mistři aukcí III (22)

07:25

Mistři aukcí III (5)

07:45

Mistři aukcí III (6)

08:05

Válka dopravců VIII (4)

08:25

Hvězdy zastavárny XVI (33)

08:45

Hvězdy zastavárny XVI (34)

09:10

Z ohnivé výhně IX (7)

09:50

Z ohnivé výhně IX (8)

10:35

Z ohnivé výhně IV (13)

11:15

Mistři aukcí II (18)

11:35

Mistři aukcí II (19)

12:00

Válka skladů XIV (9)

12:20

Mistři aukcí (4)

12:40

Mistři aukcí (5)

13:00

Válka skladů XIV (10)

13:25

Válka dopravců VIII (5)

13:45

Válka dopravců VIII (6)

14:10

Válka dopravců VIII (7)

14:35

Hvězdy zastavárny XXIII (3)

15:15

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (32)

15:55

Craig Charles: UFO konspirace (3)

16:40

Největší loupeže s Piercem Brosnanem (8)

17:20

Vetřelci dávnověku XIV (1)

18:05

Největší záhady historie IV (9)

18:45

Zapomenuté megastavby II (13)

19:30

Důkaz tam je III (12)

20:15

Vetřelci dávnověku XV (19)

21:00

Severní Korea: Temná tajemství

22:30

Vetřelci dávnověku VIII (10)

23:15

Zapomenuté megastavby II (14)

23:55

Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (11)

O vysílání

Počet pořadů dnes
43

O stanici

Kategorie
České, Dokumentární