Televizní program Das Erste

Program Das Erste logo
Das Erste
Dnes
4. 3. 2024
Zítra
5. 3. 2024
Středa
6. 3. 2024
Čtvrtek
7. 3. 2024
Pátek
8. 3. 2024
Sobota
9. 3. 2024
Právě teď
0:00
1:00
2:00
3:00
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
23:05

Echo

Film
00:48

Zprávy

00:50

Muž s fagotem (1/2)

Film
02:33

Zprávy

02:35

Caren Miosga

03:35

Brisant

03:55

Velký festival umění malých forem 2023: Čestná cena (1)

Zábava
04:43

Zprávy

04:45

Zrcadlo světa

05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Policie pod Watzmannem (36)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (238)

Zábava
10:30

Kdopak by tohle věděl? (1115)

Zábava
11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:10

Rudé růže (3934)

Seriál
15:00

Zprávy

15:10

Sladká Laura (4210)

Seriál
16:00

Zprávy

16:10

Touha po moři (149)

Dokument
17:00

Zprávy

17:15

Brisant

18:00

Kdopak by tohle věděl? (1124)

Zábava
18:50

Vraždy na severu (149)

Seriál
19:45

Vědomosti před osmou - budoucnost

19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

Divoké Grónsko

21:00

Na rovinu

22:15

Témata dne

22:50

Ekologické zločiny - hon na pirátské rybáře (1)

Dokument
23:35

Labský tunel: Průkopnické dílo a dopravní zácpy

Dokument
23:35

Labský tunel: Průkopnické dílo a dopravní zácpy

Dokument
00:20

Zprávy

00:30

Místo činu: Borowski a duch

Film
02:03

Zprávy

02:05

Na rovinu

03:20

Labský tunel: Průkopnické dílo a dopravní zácpy

Dokument
04:05

Brisant

04:43

Zprávy

04:45

Ekologické zločiny - hon na pirátské rybáře (1)

Dokument
05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Policie pod Watzmannem (37)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (239)

Zábava
10:30

Kdopak by tohle věděl? (1116)

Zábava
11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:10

Rudé růže (3935)

Seriál
15:00

Zprávy

15:10

Sladká Laura (4211)

Seriál
16:00

Zprávy

16:10

Touha po moři (150)

Dokument
17:00

Zprávy

17:15

Brisant

18:00

Kdopak by tohle věděl? (1121)

Zábava
18:50

Poříční oddělení Berlín (40)

Seriál
19:45

Vědomosti před osmou - příroda

19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

Záchranářka (4)

Seriál
21:00

V plném porozumění (1045/211)

Seriál
21:45

Report

22:15

Témata dne

22:50

Maischbergerová

Zábava
22:50

Maischbergerová

Zábava
00:05

Zprávy

00:15

Záchranářka (4)

Seriál
01:00

V plném porozumění (1045/211)

Seriál
01:48

Zprávy

01:50

Maischbergerová

Zábava
03:05

Náhlé ticho - divoká zvířata v pandemii

Dokument
03:50

Evropský magazín

04:20

Brisant

04:58

Zprávy

05:00

Report

05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Policie pod Watzmannem (38)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (141)

Zábava
10:30

Kdopak by tohle věděl? (1117)

Zábava
11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:10

Rudé růže (3936)

Seriál
15:00

Zprávy

15:10

Sladká Laura (4212)

Seriál
16:00

Zprávy

16:10

Touha po moři (151)

Dokument
17:00

Zprávy

17:15

Brisant

18:00

Kdopak by tohle věděl? (1126)

Zábava
18:50

Hubert bez Stallera (182)

Seriál
19:45

Vědomosti před osmou - země

Zábava
19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

Nad propastí

Film
21:45

Nad propastí - dokument

22:15

Témata dne

22:50

Maischbergerová

Zábava
22:50

Maischbergerová

Zábava
00:05

Zprávy

00:15

Nad propastí

Film
01:45

Nad propastí - dokument

02:18

Zprávy

02:20

Ženy, co pijí prosecco

Film
03:50

Touha po moři (151)

Dokument
04:40

Momentky z Německa

04:48

Zprávy

04:50

Brisant

05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Policie pod Watzmannem (39)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (142)

Zábava
10:30

Kdopak by tohle věděl? (1118)

Zábava
11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:10

Rudé růže (3937)

Seriál
15:00

Zprávy

15:10

Sladká Laura (4213)

Seriál
16:00

Zprávy

16:10

Touha po moři (152)

Dokument
17:00

Zprávy

17:15

Brisant

18:00

Kdopak by tohle věděl? (1127)

Zábava
18:50

V plném porozumění - mladí doktoři (371/42)

Seriál
19:45

Vědomosti před osmou - člověk

19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

Ztracená dcera

Film
21:45

Monitor

22:15

Témata dne

22:50

Dieter Nuhr a hosté

Zábava
23:35

Velký festival umění malých forem: Cena města Berlína (2)

Zábava
23:35

Velký festival umění malých forem: Cena města Berlína (2)

Zábava
00:20

Zprávy

00:30

Ztracená dcera

Film
02:00

Dieter Nuhr a hosté

Zábava
02:45

Zprávy

02:50

Zrcadlo světa extra: Projev prezidenta Bidena o stavu Unie

04:30

Brisant

04:58

Zprávy

05:00

Monitor

05:30

Ranní magazín

09:00

Zprávy

09:05

Hubert a Staller (51)

Seriál
09:55

Zprávy

10:00

Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (143)

Zábava
10:30

Kdopak by tohle věděl? (1112)

Zábava
11:15

Bufet ARD

Zábava
12:00

Zprávy

12:10

Polední magazín

14:00

Zprávy

14:10

Rudé růže (3938)

Seriál
15:00

Zprávy

15:10

Sladká Laura (4214)

Seriál
16:00

Zprávy

16:10

Zblázněni do moře (153)

17:00

Zprávy

17:15

Brisant

18:00

Kdopak by tohle věděl? (1128)

Zábava
18:50

TV kvíz: Olympijská varianta (465)

Zábava
19:45

Sport před osmou

19:50

Počasí před osmou

19:55

Hospodářství před osmou

20:00

Zprávy

20:15

SP v biatlonu v Soldier Hollow: Štafety mužů

22:15

Témata dne

22:35

Fotbal: II. Bundesliga/25. kolo

22:35

Fotbal: II. Bundesliga/25. kolo

00:30

Maria Wern - Černí motýli

Film
02:00

Zprávy

02:05

Irene Huss - Porcelánový koník dynastie Tchang

Film
03:38

Zprávy

03:40

Maria Wern - Černí motýli

Film
05:13

Zprávy

05:15

Brisant

05:30

My Move 2 - tanec tvého života (5)

05:55

My Move 2 - tanec tvého života (6)

06:20

Skřítek pana Edera (9)

06:45

Skřítek pana Edera (10)

07:05

#WIR - přátelství bez hranic

07:15

Pavla a divoká zvířata

07:40

Jason a domácí zvířata

Dokument
07:55

Julianovy objevy

Zábava
08:20

Věda pro děti

Zábava
08:45

Děvět a půl

08:55

Pan Tau (12)

09:20

Zprávy

09:25

SP v alpském lyžování: Obří slalom mužů v Kr. Goře/1. kolo

10:00

SP v severské kombinaci mužů v Oslu: Skoky

10:25

SP v alpském lyžování: Obří slalom žen v Aare/1. kolo

11:00

Lední hokej: I. Bundesliga/52. kolo

11:10

SP v biatlonu: Sprint žen v Soldier Hollow

12:05

MS v parabiatlonu v Prince George

12:20

SP v běhu na lyžích v Oslu: Ženy 50 km

13:00

SP v alpském lyžování: Obří slalom mužů v Kr. Goře/2. kolo

13:30

SP v severské kombinaci žen v Oslu: Běh

13:55

SP v severské kombinaci mužů v Oslu: Běh

14:35

SP ve skocích na lyžích mužů v Oslu/1. kolo

15:30

SP v alpském lyžování: Obří slalom žen v Aare/2. kolo

15:40

SP ve skocích na lyžích mužů v Oslu/2. kolo

16:35

SP ve snowboardingu ve Winterbergu: Paralelní slalom

17:15

Fotbal: III. liga/29. kolo

17:30

SP ve skocích na lyžích žen v Oslu/2. kolo

18:30

Fotbal: I. a II. Bundesliga

19:57

Sobotní loterie

20:00

Zprávy

20:15

SP v biatlonu: Štafety žen v Soldier Hollow

22:15

Témata dne

22:35

Nedělní zamyšlení

22:40

SP v biatlonu: Sprint mužů v Soldier Hollow

O vysílání

Počet pořadů dnes
37

O stanici

Kategorie
Zahraniční