Kde sledovat Zootropolis: Město zvířat (2016)

Hlavní obrázek pořadu Zootropolis: Město zvířat

Hodnocení

80
%

Původní název

Zootopia

Délka

108 min

Žánr

Dobrodružství, Animace, Komedie

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Zootropolis: Město zvířat je dojemný animovaný film od studia Walt Disney Pictures z roku 2016. Hlavní postavou je odhodlaná králičí strážnice Judy Hopková, která se snaží prosadit v kolektivu velkých zvířat jako první králičí policistka. S pomocí cynického lišáka Nika Wilda se vydávají odhalit záhadnou spikleneckou síť, i když jejich přístup k práci je na začátku jako den a noc. Tento působivý film kombinuje detektivní zápletku se silnými tématickými poselstvími o předsudcích a akceptaci odlišností. Hvězdný herecký soubor včetně Ginifer Goodwin, Jasona Batemana a Idrise Elby dodává postavám hlas a přináší jim život. Zootropolis: Město zvířat byl oceněn Oscarem za Nejlepší celovečerní animovaný film, což je zasloužené uznání pro tuto působivou a důležitou kinematografickou klenotnici.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Zootropolis: Město zvířat přináší originální a kreativní svět, ve kterém antropomorfní zvířata řeší složité mezilidské vztahy a problémy, což zaručuje zábavné a pozitivní poselství pro diváky všech věkových kategorií.
  • Výjimečné herecké výkony známých osobností jako Ginnifer Goodwin, Jason Bateman nebo Idris Elba dodávají postavám život a charakter, což zlepšuje emocionální propojení diváků s příběhem a jeho pozitivním poselstvím.
  • Dějová linie kombinující detektivní zápletku s hlubším tématem boje proti předsudkům a nalézání jednoty v rozmanitosti přináší filmu nejen zábavu, ale i příležitost k uvažování nad důležitými společenskými tématy, což může diváky oslovit a pobavit zároveň.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Disney
8.4
/10
4K UHD, Full HD, HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Zootropolis: Město zvířat

Hodnocení

80
%

Původní název

Zootopia

Délka

108 min

Žánr

Dobrodružství, Animace, Komedie

Režisér

Byron Howard, Jared Bush, Rich Moore

Hlavní herci

John DiMaggio (Jerry Jumbeaux Jr.), Alan Tudyk (Duke Weaselton), Jenny Slate (Bellwether), Ginnifer Goodwin (Judy Hopps), Jason Bateman (Nick Wilde), Idris Elba (Chief Bogo), Nate Torrence (Clawhauser), Bonnie Hunt (Bonnie Hopps), Don Lake (Stu Hopps), Tommy Chong (Yax), J.K. Simmons (Mayor Lionheart), Octavia Spencer (Mrs. Otterton), Shakira (Gazelle), Raymond S. Persi (Flash), Della Saba (Young Hopps), Maurice LaMarche (Mr. Big), Phil Johnston (Gideon Grey), Fuschia! (Drill Sergeant)

Země

USA

Společnosti

Walt Disney Pictures, Walt Disney Animation Studios