Kde sledovat Zkus mě rozesmát (2011)

Hlavní obrázek pořadu Zkus mě rozesmát

Hodnocení

64
%

Původní název

Just Go with It

Délka

117 min

Žánr

Komedie, Romantika

Kde sledovat v televizi

HBO
23. 4. 2024
13:35
HBO
HBO
24. 4. 2024
06:00
HBO
HBO
26. 4. 2024
15:30
HBO

O čem je a proč se podívat?

Zkus mě rozesmát je romantická komedie amerického původu z roku 2011, kterou režíroval Dennis Dugan. Příběh sleduje plastického chirurga, který se ocitne v komplikované situaci kvůli jedné lži a žádá svou asistentku, aby předstírala jeho bývalou manželku. Společně se tak dostávají do nečekaných peripetií, do kterých se zapletou i jejich děti. Hvězdnými jmény ve filmu jsou Adam Sandler a Jennifer Aniston. Zábavná a lehce nadaná komedie Zkus mě rozesmát byla vydána v Americe 8. února 2011 a v Česku si na ni diváci mohli zajít od 14. dubna 2011.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Romantický záplet s nečekanými zvraty a humorovými situacemi zajistí divákovi příjemnou zábavu a napětí od začátku až do konce filmu.
  • Film nabízí poutavé kulisy Havaje jako exotického prostředí pro rozehrávající se události, což dodává celému ději atraktivní vizuální podmanivost.
  • Skvělá herecká sestava v čele s charismatickým pairingem, kterým jsou Adam Sandler a Jennifer Aniston, zaručuje věrohodné a strhující herecké výkony, které diváka nepustí až do posledních titulků.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
HBO Max
8.4
/10
4K Full HD
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Zkus mě rozesmát

Hodnocení

64
%

Původní název

Just Go with It

Délka

117 min

Žánr

Komedie, Romantika

Režisér

Dennis Dugan

Hlavní herci

Nicole Kidman (Devlin Adams), Rachel Dratch (Kirsten Brant), Adam Sandler (Danny), Jennifer Aniston (Katherine), Brooklyn Decker (Palmer), Nick Swardson (Eddie), Bailee Madison (Maggie), Griffin Gluck (Michael), Dave Matthews (Ian Maxtone Jones), Kevin Nealon (Adon), Allen Covert (Soul Patch), Dan Patrick (Tanner Patrick), Minka Kelly (Joanna Damon), Jackie Sandler (Veruca), Rakefet Abergel (Patricia), Dana Goodman (Bridesmaid), Julia Lea Wolov (Bridesmaid), Colby Kline (Bridesmaid)

Země

USA

Společnosti

Columbia Pictures, Happy Madison Productions