Kde sledovat Všechno, všude, najednou (2022)

Hlavní obrázek pořadu Všechno, všude, najednou

Hodnocení

78
%

Původní název

Everything Everywhere All at Once

Délka

139 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Komedie

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Všechno, všude, najednou" z roku 2022 nás zavede do světa bláznivého dobrodružství starší čínské imigrantky Evelyn Wang, kterou ztvárnila Michelle Yeoh. Režiséři Daniel Kwan a Daniel Scheinert přinášejí smršť žánrových prvků spojených s černým humorem, sci-fi a fantasy. Soundtrack k filmu složil Son Lux s účastí řady známých hudebníků jako David Byrne nebo Randy Newman. Natáčení filmu probíhalo v kalifornském Simi Valley a výsledný snímek se setkal s nadšením kritiky i publikem. Výtečné herecké výkony doplňují Stephanie Hsu, Jenny Slateová a Jamie Lee Curtis. "Všechno, všude, najednou" získal několik prestižních ocenění, včetně Oscarů a Critics' Choice Awards, a je považován za jedinečný a provokativní příspěvek k filmové tvorbě roku 2022.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Všechno, všude, najednou je originální film, který kombinuje prvky černého humoru, sci-fi, fantasy, bojových umění a animace, což divákům nabídne nevídaný zážitek a dobrodružství napínavého příběhu.
  • Hlavní role v podání Michelle Yeoh a skvělý herecký ansámbl zaručují výjimečné herecké výkony, které dodávají filmu hloubku a emocionální napětí.
  • Ocenění a pozitivní ohlasy kritiků i publika potvrzují, že Všechno, všude, najednou je filmem, který stojí za to vidět. Skvělá režie, soundtrack a atmosféra dělají z tohoto snímku jedinečný audiovizuální zážitek.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
iPrima
7.7
/10
Full HD
Ano
Ano
Ano
Od 89 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Všechno, všude, najednou

Hodnocení

78
%

Původní název

Everything Everywhere All at Once

Délka

139 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Komedie

Režisér

Daniel Kwan, Daniel Scheinert

Hlavní herci

Michelle Yeoh (Evelyn Wang), Stephanie Hsu (Joy Wang), Jamie Lee Curtis (Deirdre Beaubeirdre), Ke Huy Quan (Waymond Wang), James Hong (Gong Gong), Tallie Medel (Becky Sregor), Jenny Slate (Debbie the Dog Mom), Harry Shum Jr. (Chad), Biff Wiff (Rick), Sunita Mani (TV Musical - Queen), Aaron Lazar (TV Musical - Soldier), Brian Le (Alpha Jumper - Trophy), Andy Le (Alpha Jumper - Bigger Trophy), Narayana Cabral (Security Guard), Chelsey Goldsmith (Security Guard), Craig Henningsen (Security Guard), Anthony Molinari (Police - Confetti), Dan Brown (Police - Salsa)

Země

USA

Společnosti

A24, IAC Films, AGBO