Kde sledovat Věřte mi: Únos Lisy McVeyové (2018)

Hlavní obrázek pořadu Věřte mi: Únos Lisy McVeyové

Hodnocení

72
%

Původní název

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Délka

87 min

Žánr

Životopis, Zločin, Drama

Kde sledovat na streamovacích platformách

Není k dispozici na žádné ze sledovaných streamovacích platforem
Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Věřte mi: Únos Lisy McVeyové" režíroval Stephen Kemp a měl premiéru v roce 2018. Příběh sleduje Lisu McVeyovou, která po hrůzném únosu bojuje nejen o svůj život, ale i o to, aby jí lidé uvěřili. Herecké obsazení tvoří Kyle Pratt, Eden Summer Gilmore a Ross Anderson. Tento dojemný a skutečný příběh získal u diváků i kritiků velkou pozornost.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Silný a emotivní příběh - Film "Věřte mi: Únos Lisy McVeyové" přináší hluboký a dojemný příběh mladé dívky, která bojuje s traumatem z únosu a následnými psychickými následky.
  • Skvělé herecké výkony - Hlavní herecké výkony v podání Kati Douglas a Rossa Lynche dodávají příběhu autentičnost a emocionální hloubku.
  • Motivace a síla lidského ducha - Film ukazuje sílu vůle a odvahu Lisy McVeyové při překonávání osobních traumat a boji za spravedlnost, což může diváky inspirativně nadchnout.
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Věřte mi: Únos Lisy McVeyové

Hodnocení

72
%

Původní název

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Délka

87 min

Žánr

Životopis, Zločin, Drama

Režisér

Jim Donovan

Hlavní herci

Katie Douglas (Lisa), Leo Petrus (Portly Man), Jamie Robinson (Ed), Kim Horsman (Diane Martin), Amanda Arcuri (Lorrie), Megan Fahlenbock (Betty), Bruno Verdoni (Morris), Marvin Hinz (Impatient Man), Rossif Sutherland (Bobby Joe), Deanna Interbartolo (Young Lisa), Kiera Scharf (Young Lorrie), Catherine Tait (Aunt Carol), Kerry Griffin (Uncle Jim), Milton Barnes (Officer Lopez), Zach Smadu (Officer Gibbons), Nneka Elliott (Female Reporter), Christopher Marren (Reporter), Chris Owens (Det. Wolf)

Země

Kanada