Kde sledovat Super náhradník (2006)

Hlavní obrázek pořadu Super náhradník

Hodnocení

64
%

Původní název

She's the Man

Délka

105 min

Žánr

Komedie, Romantika, Sport

Kde sledovat na streamovacích platformách

Není k dispozici na žádné ze sledovaných streamovacích platforem
Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

"Super náhradník" je romantická komedie z roku 2006, v níž Amanda Bynes hraje roli Violy Hastingsové, odhodlané středoškolačky nadšené fotbalem. Viola se převléká za svého bratra, aby mohla hrát ve školním fotbalovém týmu a získat sympatie spolužačky Olivie pro jejího spolužáka Duka, do kterého se zamiluje. Když se ale skutečný bratr Sebastian objeví, nastává komický zmatek. Film režíroval Andy Fickman a ve vedlejších rolích excelují Channing Tatum, Laura Ramsey a Emily Perkins. Navzdory smíšeným recenzím si "Super náhradník" vydělal přes 57 milionů dolarů, byl vyroben za 20 milionů dolarů a získal nominace na několik ocenění.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Film "Super náhradník" je ideální volbou pro fanoušky romantických komedií s mladistvým šarmem a zápletkami lásky a přátelství.
  • Pokud máš rád/a příběhy o odvaze, převlečení a romantických entanglích na střední škole, určitě si tento film nenechej ujít.
  • "Super náhradník" nabízí kombinaci humoru, srdceryvných momentů a charismatických výkonů hlavních herců, což ho činí skvělým volbou pro večer plný zábavy a lehkosti.
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Super náhradník

Hodnocení

64
%

Původní název

She's the Man

Délka

105 min

Žánr

Komedie, Romantika, Sport

Režisér

Andy Fickman

Hlavní herci

Lynda Boyd (Cheryl), Amanda Bynes (Viola), Laura Ramsey (Olivia Lennox), Channing Tatum (Duke), Vinnie Jones (Dinklage), David Cross (Gold), Julie Hagerty (Daphne), Robert Hoffman (Justin), Alexandra Breckenridge (Monique), Jonathan Sadowski (Paul), Amanda Crew (Kia), Jessica Lucas (Yvonne), Brandon Jay McLaren (Toby), Clifton MaCabe Murray (Andrew), James Snyder (Malcolm), James Kirk (Sebastian), Emily Perkins (Eunice), Robert Torti (Pistonek)

Země

Kanada, USA

Společnosti

Dreamworks Pictures, Lakeshore Entertainment, Donners' Company