Kde sledovat Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Hlavní obrázek pořadu Super Mario Bros. ve filmu

Hodnocení

70
%

Původní název

The Super Mario Bros. Movie

Délka

92 min

Žánr

Dobrodružství, Animace, Komedie

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Super Mario Bros. ve filmu" je originální animovaný komediálně-dobrodružný snímek z roku 2023 od studia Universal Studios. Hlavními postavami jsou bratři Mario a Luigi, kteří se vydávají na dobrodružnou výpravu do podzemí, aby zachránili princeznu Peach. Režijní a scénáristickou práci odvedli Aaron Horvath a Michael Jelenic, zatímco za hudbu filmu je zodpovědný Brian Tyler. V anglickém znění propůjčili své hlasy postavám hvězdy jako Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black a Keegan-Michael Key. Snímek, i přes smíšené reakce kritiky, dosáhl obrovského úspěchu u diváků a komerčně se umístil v čele žebříčků. Animace vznikla ve francouzském studiu Illumination Studios Paris, známém z řady hitů jako "Já, padouch". Po premiéře v dubnu 2023 se film "Super Mario Bros. ve filmu" stal horkým tématem filmových diskuzí a fanoušci série Super Mario si ho oblíbili. V českém dabingu zazářili Martin Písařík, Ivana Korolová a Dušan Kollár. Celkově se jedná o akční komedii pro celou rodinu, o které se ještě dlouho bude hovořit.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Film "Super Mario Bros. ve filmu" je založen na populárních počítačových hrách série Super Mario, což může diváky nalákat svou nostalgií a připomenout jim jejich oblíbené herní zážitky.
  • Skvělé obsazení anglické verze, včetně hvězd jako Chris Pratt, Anya Taylor-Joy nebo Seth Rogen, dodává filmu kvalitní hlasové podání postav a zaručuje zábavné herecké výkony.
  • I přes smíšené reakce kritiků získal film obrovskou popularitu u diváků a komerční úspěch, což naznačuje, že by mohl být zábavným a atraktivním filmem i pro širší publikum.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení

Podobné filmy

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Super Mario Bros. ve filmu

Hodnocení

70
%

Původní název

The Super Mario Bros. Movie

Délka

92 min

Žánr

Dobrodružství, Animace, Komedie

Režisér

Aaron Horvath, Michael Jelenic, Pierre Leduc

Hlavní herci

Carlos Alazraqui (Additional Voices), Chris Pratt (Mario), Seth Rogen (Donkey Kong), Keegan-Michael Key (Toad), Anya Taylor-Joy (Princess Peach), Charlie Day (Luigi), Jack Black (Bowser), Kevin Michael Richardson (Kamek), Khary Payton (Penguin King), Charles Martinet (Mario's Dad), Sebastian Maniscalco (Spike), Rino Romano (Uncle Tony), John DiMaggio (Uncle Arthur), Jessica DiCicco (Mario's Mom), Eric Bauza (Toad General), Fred Armisen (Cranky Kong), Juliet Jelenic (Lumalee), Scott Menville (Koopa General)

Země

Japonsko, USA

Společnosti

Universal Pictures, Illumination Entertainment, Nintendo