Kde sledovat Stmívání (2008)

Hlavní obrázek pořadu Stmívání

Hodnocení

53
%

Původní název

Twilight

Délka

122 min

Žánr

Drama, Fantazie, Romantika

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

SAT.1
13. 4. 2024
23:00
SAT.1
SAT.1
14. 4. 2024
11:40
SAT.1

O čem je a proč se podívat?

Film "Stmívání" je romantický fantasy thriller z roku 2008, který sleduje příběh mladé Belly Swanové, která po přestěhování do městečka Forks začne zamilovaně pátrat po tajemství jejího spolužáka Edwarda Cullena, který se postupně odhaluje jako upír. Snímek se stal prvním dílem populární filmové série natočené podle knižní předlohy od Stephenie Meyerové. Režisérem filmu byla Catherine Hardwicke a hlavní role Belly a Edwarda ztvárnili Kristen Stewart a Robert Pattinson. "Stmívání" získalo mezinárodní popularitu díky sugestivní atmosféře a vkusnému mixu romantiky a tajemství.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Tento film je skvělou kombinací romantiky, fantasy a thrilleru, což diváky zaručeně zaujme a nechá je držet se v sedle až do poslední chvíle.
  • Hlavní postavy Bella a Edward mají silnou chemii a pouto, které diváky vtáhne do jejich příběhu a nechá je prožívat jejich vášnivé dobrodružství.
  • Skvělý soundtrack s hitovými skladbami od známých kapel jako Muse, Paramore a Linkin Park dodává filmu další rozměr a emoční hloubku, která zůstane divákům v paměti i po skončení projekce.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Stmívání

Hodnocení

53
%

Původní název

Twilight

Délka

122 min

Žánr

Drama, Fantazie, Romantika

Režisér

Catherine Hardwicke

Hlavní herci

Kristen Stewart (Bella Swan), Taylor Lautner (Jacob Black), Robert Pattinson (Edward Cullen), Billy Burke (Charlie Swan), Sarah Clarke (Renée), Matthew Bushell (Phil), Gil Birmingham (Billy Black), Gregory Tyree Boyce (Tyler), Justin Chon (Eric), Michael Welch (Mike Newton), Anna Kendrick (Jessica), Christian Serratos (Angela), Nikki Reed (Rosalie), Kellan Lutz (Emmet Cullen), Ashley Greene (Alice Cullen), Jackson Rathbone (Jasper), José Zúñiga (Mr. Molina), Trish Egan (High School Administrator)

Země

USA

Společnosti

Summit Entertainment, Temple Hill Entertainment, Maverick Films