Kde sledovat Spider-Man: Bez domova (2021)

Hlavní obrázek pořadu Spider-Man: Bez domova

Hodnocení

82
%

Původní název

Spider-Man: No Way Home

Délka

148 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Fantazie

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Akční film "Spider-Man: Bez domova" se zařazuje do série Marvel Cinematic Universe jako 27. film a následuje dějově předešlé snímky "Spider-Man: Homecoming" a "Spider-Man: Daleko od domova". Tom Holland opět ztvárňuje Spider-Mana, který požádá o pomoc Doktora Strange poté, co začnou objevovat nebezpeční nepřátelé z alternativních světů. Spolu s známými herci jako Zendaya, Benedict Cumberbatch nebo Jamie Foxx se Peter Parker musí vypořádat s novou identitou a oběťmi spojenými s jeho superhrdinskými povinnostmi. Režie se ujal Jon Watts a mezi zajímavé prvky patří také přítomnost herců jako Willem Dafoe, Alfred Molina a Tobey Maguire, kteří přinášejí do filmu specifický punc autenticity.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Tom Holland se opět ukazuje v roli Spider-Mana, což znamená další porci famózní akce a zábavy pro fanoušky tohoto ikonického superhrdiny.
  • Kombinace superhrdinského světa s tématickými prvky identity, obětí a superhrdinských povinností dává filmu hloubku a emocionální rozměr, který neodolatelně přitahuje diváky.
  • Fanoušci Marvel Cinematic Universe dostanou možnost sledovat epické setkání Spider-Mana s ikonickými protivníky a zároveň prožít napínavé dobrodružství plné akce, dramatických zvratů a nečekaných momentů.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Spider-Man: Bez domova

Hodnocení

82
%

Původní název

Spider-Man: No Way Home

Délka

148 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Fantazie

Režisér

Jon Watts

Hlavní herci

Willem Dafoe (Norman Osborn), Marisa Tomei (May Parker), Jamie Foxx (Max Dillon), Benedict Wong (Wong), Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Tony Revolori (Flash Thompson), Angourie Rice (Betty Brant), Zendaya (MJ), Jacob Batalon (Ned Leeds), Tom Holland (Peter Parker), Jon Favreau (Happy Hogan), Alfred Molina (Dr. Otto Octavius), Andrew Garfield (Peter Parker), Tobey Maguire (Peter Parker), Arian Moayed (Agent Cleary), Paula Newsome (MIT Assistant Vice Chancellor), Hannibal Buress (Coach Wilson), Martin Starr (Mr. Harrington)

Země

USA

Společnosti

Columbia Pictures, Marvel Studios, Pascal Pictures