Kde sledovat Rafťáci (2006)

Hlavní obrázek pořadu Rafťáci

Hodnocení

57
%

Délka

104 min

Žánr

Komedie

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Letní teenagerovská komedie "Rafťáci" z roku 2006, režírovaná Karlem Janákem, zachycuje dobrodružství mladých chlapců Daniela a Filipa, hraných Vojtěchem Kotkem a Jiřím Mádlem. Během dovolené, plné akčních scén na vodě, humoru a emocionálních momentů, sledujeme jejich vtipné a napínavé situace na raftu, když se rodiče rozhodnou vydat za nimi po řece. Film navazuje na úspěch režisérovy předchozí komedie "Snowboardáci" a získal u diváků pozitivní ohlasy.

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Rafťáci nabízí skvělou kombinaci akčních scén na vodě a humoru, což zaručuje zábavu pro diváky všech věkových kategorií.
  • Příběh filmu o dobrodružstvích mladých chlapců na raftu je plný napětí a nečekaných situací, které diváky drží v napětí a zároveň je pobaví.
  • Hvězdy filmu Vojtěch Kotek a Jiří Mádl předvedou skvělý herecký výkon, který přispívá k autentičnosti a sympatiím postav, což diváky přitáhne ještě víc k jejich příběhu.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
Voyo
9.7
/10
4K UHD
Ne
Ano
Ano
Od 159 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Rafťáci

Hodnocení

57
%

Délka

104 min

Žánr

Komedie

Režisér

Karel Janák, Rudolf Merkner

Hlavní herci

Vojtech Kotek (Dany), Eliska Krenková (Vendula), Tereza Ramba (Radka), Jirí Mádl (Filip), Milan Steindler (Dany's father), Veronika Freimanová (Dany's mother), Oldrich Navrátil (Borek), Jan Antonín Duchoslav (Turek), Pavla Tomicová (Filip's mother), Jirina Jirásková (Dany's granny), Petr Ctvrtnícek (Lifeguard), Jirí Helekal (Grey wolf), Pavel Nový (Firemen's chief), Jirí Ployhar (Fireman Bouchac), Boris Hybner (Therapist), Matyás Valenta (Honzík), Andrea Ruzicková (Klára), Bela Sarayová (Martina)

Země

Česká republika

Společnosti

TV Nova, cinemania