Kde sledovat Predátor: Kořist (2022)

Hlavní obrázek pořadu Predátor: Kořist

Hodnocení

71
%

Původní název

Prey

Délka

100 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Drama

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Predátor: Kořist" z roku 2022 zavede diváky do roku 1719, kde komančská válečnice Naru čelí smrtící hrozbě humanoidního mimozemšťana, lovícího lidi na Severních Velkých planinách. Současně bojuje proti francouzským kožešinovým obchodníkům, kteří ohrožují existenci jejího národa. Režie se ujal Dan Trachtenberg, scénář napsal Patrick Aison. V hlavních rolích se představí Amber Midthunder, Dakota Beavers, Dane DiLiegro a Michelle Thrush. "Predátor: Kořist" je pátým dílem slavné série a prequelem k předchozím filmům. Soundtrack od Sarah Schachner čerpá z her jako Assassin's Creed Valhalla a dodává filmu intenzivní atmosféru. Díky svému akčnímu a napínavému příběhu si snímek získal u diváků i kritiků obrovskou popularitu a byl vyhlášen za nejlepší díl celé série Predátor.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Predátor: Kořist nabízí originální a netradiční příběh zasazený do prostředí komančské kultury a boje proti mimozemskému predátorovi, což diváky určitě zaujme.
  • Díky skvěle zpracované hudbě od Sarah Schachner film vytváří napínavou atmosféru a citlivě podtrhuje dějové momenty, což přispívá k celkovému prožitku diváků.
  • Pozitivní reakce kritiků a vysoká hodnocení na populárních serverech jako Rotten Tomatoes a Metacritic potvrzují, že se jedná o kvalitní a doporučovaný film, který stojí za vidění.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Disney
8.4
/10
4K UHD, Full HD, HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Predátor: Kořist

Hodnocení

71
%

Původní název

Prey

Délka

100 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Drama

Režisér

Dan Trachtenberg

Hlavní herci

Amber Midthunder (Naru), Dakota Beavers (Taabe), Dane DiLiegro (Predator), Stormee Kipp (Wasape), Michelle Thrush (Aruka), Julian Black Antelope (Chief Kehetu), Stefany Mathias (Sumu (Chief Wife)), Bennett Taylor (Raphael), Mike Paterson (Big Beard), Nelson Leis (Waxed Mustache), Tymon Carter (Huupi), Skye Pelletier (Tabu), Harlan Blayne Kytwayhat (Itsee), Corvin Mack (Paaka), Samuel Marty (Puhi), Ginger Cattleman (Disapproving Woman), Seanna Eagletail (Young Comanche Woman), Samiyah Crowfoot (Young Comanche Girl)

Země

USA

Společnosti

20th Century Studios, Davis Entertainment, Lawrence Gordon Productions