Kde sledovat Přání k narozeninám (2023)

Hlavní obrázek pořadu Přání k narozeninám

Hodnocení

64
%

Délka

93 min

Žánr

Komedie

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

V české filmové komedii "Přání k narozeninám", režírované Martou Ferencovou, se babička Líba připravuje na oslavu svých kulatých narozenin. Co však začíná jako idylická rodinná oslava, brzy přerůstá v nečekanou sérii událostí, které všechny zavedou na nečekanou cestu plnou zvratů. Snímek se pyšní hvězdným obsazením včetně Evy Holubové, Jaroslava Duška, Veroniky Khek Kubařové a Tomáše Kluse. Film se poprvé promítl v českých kinech 19. ledna 2023 a následuje úspěšné předchozí pokračování "Přání Ježíškovi" z roku 2021.

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Skvělý herecký ansámbl s Eva Holubovou a Jaroslavem Duškem v čele, kteří dokáží diváky skvěle pobavit a zároveň jim pohlazení na duši.
  • Oslava kulatých narozenin s řadou neočekávaných událostí slibuje humorné a překvapivé situace, které diváky nebudou nudit.
  • Pokračování úspěšného filmu 'Přání Ježíškovi' zaručuje, že se můžeme těšit na další zábavný příběh plný rodinného humoru a dojemných okamžiků.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Voyo
9.7
/10
4K UHD
Ne
Ano
Ano
Od 159 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Přání k narozeninám

Hodnocení

64
%

Délka

93 min

Žánr

Komedie

Režisér

Marta Ferencova

Hlavní herci

Jirí Marysko (Policista), Eva Holubová (Libuska), Jaroslav Dusek (Arnost), Simona Babcáková (Simona), Matej Hádek (Karel), Tomás Klus (Lukás), Igor Orozovic (Petr), Veronika Khek Kubarová (Veronika Stránská), Jaroslav Plesl (Ing. Richard Kvícala), David Svehlík (MUDr. David Stránský), Nico Klimek (Adámek), Jakub Barták (Honzík Stránský), Valentýna Becková (Klára Stránská), Dan Dittrich (Policista), Jakub Ulicník (Revizor), Eliska Skálová (Cukrárka), Monika Nováková (dubl Veronika), Milan Novák (dubl David)

Země

Česká republika