Kde sledovat Pláž (2000)

Hlavní obrázek pořadu Pláž

Hodnocení

66
%

Původní název

The Beach

Délka

119 min

Žánr

Dobrodružství, Drama, Romantika

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Pláž" (The Beach) z roku 2000, režírovaný Dannym Boylem, sleduje příběh mladého Američana jménem Richard, který se vydává na tajemný ostrov Ráj na Zemi v Thajsku. Společně s dalšími cestovateli objevují zdánlivě nedotčený ráj, avšak idyla brzy skrývá temnější tajemství. Hlavní role ve filmu ztvárňují Leonardo DiCaprio, Guillaume Canet, Virginie Ledoyen a Robert Carlyle. "Pláž" je známá pro svůj působivý soundtrack od hudebníků jako Angelo Badalamenti, New Order, John Cale a Brian Eno, a byla natáčena na nádherné pláži Maya Bay na Ko Phi Phi. Tento dobrodružný thriller nabízí mix dobrodružství, žhavých témat a potenciálních nebezpečí, které vás udrží v napětí po celou dobu. Režisér Danny Boyle je známý svým stylovým přístupem a vizuálním řemeslem, který film zdobí. "Pláž" se těší stálé popularitě mezi diváky a milovníky filmového umění díky svému sugestivnímu vyprávění a exotickému prostředí.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Pokud toužíte po dobrodružství na exotické pláži, film "Pláž" vás zavede na tajemný thajský ostrov plný překvapení a nebezpečí.
  • Výjimečná filmová hudba od Angelo Badalamentiho a skupiny New Order dokonale doplňuje atmosféru filmu a zvyšuje napětí při sledování příběhu.
  • Leonardo DiCaprio ve své ikonické roli Richarda předvádí vynikající herecký výkon a spolu s ostatními herci vám poskytne intenzivní psychologický zážitek plný emocí a napětí.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Disney
8.4
/10
4K UHD, Full HD, HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Pláž

Hodnocení

66
%

Původní název

The Beach

Délka

119 min

Žánr

Dobrodružství, Drama, Romantika

Režisér

Danny Boyle

Hlavní herci

Leonardo DiCaprio (Richard), Guillaume Canet (Étienne), Tilda Swinton (Sal), Daniel York (Hustler), Patcharawan Patarakijjanon (Hotel Receptionist), Virginie Ledoyen (Françoise), Robert Carlyle (Daffy), Somboon Phutaroth (Cleaning Woman), Weeratham 'Norman' Wichairaksakui (Detective), Sahajak Boonthanakit (Travel Agent), Peter Youngblood Hills (Zeph), Jerry Swindall (Sammy), Krongthong Thampradith (Woman with Key), Apichart Chusakul (Senior Farmer), Sanya 'Gai' Cheunjit (Farmer), Kaneung 'Nueng' Kenia (Farmer), Somchai Santitharangkun (Farmer), Seng Kawee (Farmer)

Země

Spojené království, USA

Společnosti

Figment Films