Kde sledovat Nesnáším tě, lásko (2021)

Hlavní obrázek pořadu Nesnáším tě, lásko

Hodnocení

62
%

Původní název

The Hating Game

Délka

102 min

Žánr

Komedie, Romantika

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Romantický komediální seriál "Nesnáším tě, lásko" byl vytvořen v roce 2021 a zaměřuje se na profesionální rivalitu mezi Lucy a Joshuou, kteří bojují o vedoucí post v firmě. Lucy se rozhodne, že dosáhne úspěchu bez porušení etických pravidel, a proto začne strategickou hru s chladným a efektivním Joshuou. Avšak postupem času se jejich rivalita mění v něco mnohem složitějšího. Seriál "Nesnáším tě, lásko" byl režírován talentovanou tvůrkyní Emily Jones a v hlavních rolích se představují herečka Emily Stone jako Lucy a herec Adam Johnson jako Joshua. Jejich chemie na obrazovce přináší do seriálu neočekávané a svěží prvky, které zaujmou diváky od první chvíle. Tato romantická komedie získala vysokou popularitu jak u diváků, tak u kritiků, a byla nominována na několik prestižních filmových cen.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Není nic lepšího než sledovat, jak se z nenávisti rodí láska - sledujte vzrušující dynamiku mezi Lucym a Joshuou, kteří se sice nesnášejí, ale postupně objevují nečekané city k sobě.
  • Komediální prvky dodávají napětí romantickému příběhu - připravte se na humorné situace a sarkastické hlášky, které filmu dodávají lehkost a zábavu.
  • Téma pracovního prostředí a intrik v kanceláři bude zaujímat každého, kdo rád sleduje dramatické situace a manipulace mezi kolegy, ať už ve jménu lásky nebo mocenských bojů o pozici.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Nesnáším tě, lásko

Hodnocení

62
%

Původní název

The Hating Game

Délka

102 min

Žánr

Komedie, Romantika

Režisér

Peter Hutchings

Hlavní herci

Lucy Hale (Lucy Hutton), Austin Stowell (Joshua Templeman), Damon Daunno (Danny), Sakina Jaffrey (Helen), Corbin Bernsen (Bexley), Yasha Jackson (Julie), Sean Cullen (Anthony), Nance Williamson (Elaine), Shona Tucker (Jeanette), Brock Yurich (Mack), Robby Johnson (Carl), Tania Asnes (Annabelle), Nicholas Baroudi (Patrick), David Ebert (Jaf), Kathryn Boswell (Mindy), Crystal Tweed (Board Member), Kevin Carrigan (Simon), Katie Lynn Johnson (Brie)

Země

Spojené království, USA

Společnosti

BCDF Pictures, Mister Smith Entertainment, Federal Films