Kde sledovat Medvídek Pú: Krev a med (2023)

Hlavní obrázek pořadu Medvídek Pú: Krev a med

Hodnocení

29
%

Původní název

Winnie the Pooh: Blood and Honey

Délka

84 min

Žánr

Hrůza

Kde sledovat na streamovacích platformách

Není k dispozici na žádné ze sledovaných streamovacích platforem
Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Medvídek Pú: Krev a med" je nekonvenčním snímkem z roku 2023, který přenáší dětské postavičky Medvídka Pú, Prasátka a Kryštůfka Robina do netradičního prostředí. Příběh sleduje situace, kdy se vztahy mezi přáteli zkoušejí novými výzvami a zradou, což přivádí k nečekanému vývoji událostí. Režii se ujal talentovaný tvůrčí tandem, který zajišťuje, že film nabízí divákům napínavý mix dobrodružství a temnoty. Hvězdným obsazením filmu jsou známé tváře, které přinášejí těmto známým postavám nový a překvapivý rozměr. "Medvídek Pú: Krev a med" je filmem, který si získal pozornost diváků i kritiky, a jistě zanechá nezanedbatelný dojem.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • V tomto filmu se dozvíte, co se stane, když se naivní dětské postavičky z dětských knížek dostanou do temné a brutální situace, která odhalí jejich skryté stránky a schopnosti.
  • Medvídek Pú: Krev a med přináší originální a nepředvídatelný příběh, který rozvíjí dětské postavy do zcela nového světla a nabízí divákům netradiční zážitek.
  • Film kombinuje klasické postavy dětských příběhů s temnými a nečekanými událostmi, což může diváky zaujmout svou odvahou překročit hranice očekávání a vyprávění.
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Medvídek Pú: Krev a med

Hodnocení

29
%

Původní název

Winnie the Pooh: Blood and Honey

Délka

84 min

Žánr

Hrůza

Režisér

Rhys Frake-Waterfield

Hlavní herci

Nikolai Leon (Christopher Robin), Maria Taylor (Maria), Natasha Rose Mills (Jessica), Amber Doig-Thorne (Alice), Danielle Ronald (Zoe), Natasha Tosini (Lara), Paula Coiz (Mary), May Kelly (Tina), Danielle Scott (Charlene), Craig David Dowsett (Winnie-the-Pooh), Chris Cordell (Piglet), Gillian Broderick (Therapist), Marcus Massey (Colt), Richard D. Myers (Logan), Simon Ellis (Tucker), Jase Rivers (John), Frederick Dallaway (Young Christopher Robin), Mark Haldor (Darrel)

Země

Spojené království

Společnosti

ITN Distribution, Jagged Edge Productions