Kde sledovat Medvěd na koksu (2023)

Hlavní obrázek pořadu Medvěd na koksu

Hodnocení

59
%

Původní název

Cocaine Bear

Délka

95 min

Žánr

Komedie, Thriller

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film „Medvěd na kokainu“ z roku 2023 je napínavá směsice akčního napětí a komediálního podtextu, která líčí příběh obrovského černého medvěda v Georgii, který začne páchat vražedné útoky poté, co omylem pozře kokain. V idylické přírodní rezervaci se setkávají různí lidé - od policistů a zločinců po turisty a dospívající, kteří se snaží přežít nekontrolovatelné chování medvěda. Režisérem filmu je talentovaný tvůrce, který nás zavede do světa, kde se snoubí absurdita a napětí v nečekaných situacích. V hlavních rolích excelují herečky a herci, kteří dokonale představují rozmanité postavy zúčastněné v tomto nevšedním příběhu.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Unikátní a napínavý příběh: Film "Medvěd na koksu" přináší originální příběh o nebezpečném medvědovi pod vlivem kokainu, který vytváří zmatenou a napínavou atmosféru.
  • Smích i napětí: Kombinace akčního napětí s komediálním podtextem zajistí divákům zábavu a nečekané momenty, které jim umožní prožít širokou škálu emocí.
  • Zaujímavé otázky: Film klade divákům nečekané otázky o morálce a lidských instinktech v extrémních situacích, což ho dělá nejen zábavným, ale i přemýšlivým zážitkem.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Medvěd na koksu

Hodnocení

59
%

Původní název

Cocaine Bear

Délka

95 min

Žánr

Komedie, Thriller

Režisér

Elizabeth Banks

Hlavní herci

Alden Ehrenreich (Eddie), Keri Russell (Sari), O'Shea Jackson Jr. (Daveed), Ray Liotta (Syd), Isiah Whitlock Jr. (Bob), Brooklynn Prince (Dee Dee), Christian Convery (Henry), Margo Martindale (Ranger Liz), Jesse Tyler Ferguson (Peter), Kristofer Hivju (Olaf (Kristoffer)), Hannah Hoekstra (Elsa), Ayoola Smart (Officer Reba), Aaron Holliday (Kid (Stache)), J.B. Moore (Vest), Leo Hanna (Ponytail), Kahyun Kim (Beth), Scott Seiss (Tom), Matthew Rhys (Andrew Thornton)

Země

Irsko, Nový Zéland, Spojené království, USA, Holandsko

Společnosti

Universal Pictures, Brownstone Productions (II), Jurassic Party Productions