Kde sledovat Krásky z Dubaje (2021)

Hlavní obrázek pořadu Krásky z Dubaje

Hodnocení

52
%

Původní název

Girls to Buy

Délka

146 min

Žánr

Drama

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Krásky z Dubaje" je plný luxusu a slávy a sleduje příběh mladé Emi, která se snaží proniknout do světa vybraných jako exkluzivní společnice pro arabské šejky. S postupem času však zjišťuje, že tento zdánlivě idylický svět skrývá i stíny a komplikace, které ohrožují její ambice a dokonalý obraz. Příběh zaujme diváky svým pohledem na touhu po slávě a bohatství, a to i za cenu ztráty identity a morálky. Režisérem tohoto filmu je talentovaný tvůrce ze středního východu, který dokázal zasazením děje do prostředí Dubaje a arabského luxusu vytvořit jedinečnou atmosféru filmu. V hlavní roli se představí mladá a talentovaná herečka, která se vypořádává se složitými rozhodnutími a nástrahami světa glamuru a slávy. Film "Krásky z Dubaje" získal uznání kritiky za autentický pohled na současnou společnost a byl oceněn na několika mezinárodních filmových festivalech za svoji originalitu a odvahu otevřít temnější stránku světa, který se zdá být jen krásný a pohádkový.

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Sledování dramatické transformace hlavní hrdinky od maloměstské dívky ke společnici pro arabské šejky přináší do filmu zajímavý dějový oblouk a napětí.
  • Film nabízí pohled do exkluzivního světa luxusu, slávy a moci, který okouzlí diváky a přenese je do fascinujícího prostředí bohatých a slavných.
  • Prostřednictvím Emiina příběhu a jejího konfrontace se světem prominentních osobností se diváci mohou zamyslet nad cenou, kterou je třeba zaplatit za úspěch a slávu.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Voyo
9.7
/10
4K UHD
Ne
Ano
Ano
Od 159 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
iPrima
7.7
/10
Full HD
Ano
Ano
Ano
Od 89 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Krásky z Dubaje

Hodnocení

52
%

Původní název

Girls to Buy

Délka

146 min

Žánr

Drama

Režisér

Maria Sadowska

Hlavní herci

Paulina Galazka (Emi), Katarzyna Figura (Dorota), Katarzyna Sawczuk (Marianna), Olga Kalicka (Kamila), Giulio Berruti (Sam), Józef Pawlowski (Bartek), Andrea Preti (Bahir), Iacopo Ricciotti (Carlito), Luca Molinari (Santino), Tomasz Sobczak (Dymitri), Beata Scibakówna (Bartek's Mother), Jan Englert (Bartek's Father), Aleksandra Justa (Emi's Mother), Michal Wolny (Jan), Marek Walczyk (Mr. X), Philippe Barbieri (Santino's uncle), Grzegorz Ciagardlak (Politician), Sebastian Konrad (Politician)

Země

Polsko

Společnosti

Ent One, Ent One Studios