Kde sledovat Kde zpívají raci (2022)

Hlavní obrázek pořadu Kde zpívají raci

Hodnocení

72
%

Původní název

Where the Crawdads Sing

Délka

125 min

Žánr

Drama, Tajemství, Romantika

Kde sledovat v televizi

Cinemax
13. 4. 2024
14:50
Cinemax
Cinemax 2
16. 4. 2024
18:25
Cinemax 2

O čem je a proč se podívat?

"Kde zpívají raci" je poutavý film z roku 2022, který nás zavádí do nebezpečných mokřin Severní Karolíny, kde žije opuštěná dívka Kye. Poté, co se do jejího života zapletou dva mladíci z města, začnou se odhalovat hluboká tajemství a temná minulost místní komunity. Režisérem tohoto mysteriózního dramatu je talentovaný tvůrce David R. Ellis a v hlavní roli se představila talentovaná herečka Bella Thorne. Film "Kde zpívají raci" slibuje divákům emotivní a napínavý zážitek s prvky mysteriózního thrilleru.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Příběh o opuštěné dívce, odsouzené komunitě a nevyřešených tajemstvích mokřin Severní Karoliny přináší divákům hluboký a poutavý příběh, který je plný dramatických zvratů a napětí.
  • Temné téma viny a nevinnosti, provázené silnými emocemi a láskou, přináší filmu hloubku a umožňuje divákům se zamyslet nad komplexností lidské povahy a mezilidských vztahů.
  • "Kde zpívají raci" slibuje nejen silný příběh, ale i sugestivní a atmosférickou podívanou, která vtáhne diváky do tajemného prostředí mokřin a jejich skrytých tajemství.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Podobné filmy

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
HBO Max
8.4
/10
4K Full HD
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Kde zpívají raci

Hodnocení

72
%

Původní název

Where the Crawdads Sing

Délka

125 min

Žánr

Drama, Tajemství, Romantika

Režisér

Olivia Newman

Hlavní herci

Harris Dickinson (Chase Andrews), Daisy Edgar-Jones (Kya Clark), Taylor John Smith (Tate Walker), David Strathairn (Tom Milton), Michael Hyatt (Mabel), Sterling Macer Jr. (Jumpin'), Logan Macrae (Jodie Clark), Bill Kelly (Sheriff Jackson), Ahna O'Reilly (Ma), Garret Dillahunt (Pa), Jojo Regina (Little Kya), Luke David Blumm (Little Tate), Blue Clarke (Little Chase), Will Bundon (Little Jodie), Jayson Warner Smith (Deputy Perdue), Dane Rhodes (Judge Sims), Eric Ladin (Eric Chastain), Robert Larriviere (Dr. Foster)

Země

USA

Společnosti

3000 Pictures, Hello Sunshine