Kde sledovat John Wick: Kapitola 4 (2023)

Hlavní obrázek pořadu John Wick: Kapitola 4

Hodnocení

77
%

Původní název

John Wick: Chapter 4

Délka

169 min

Žánr

Akce, Zločin, Thriller

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

John Wick: Kapitola 4 (2023) nás opět zavede do světa neohroženého zabijáka Johna Wicka, který se vydává na nekompromisní misi porazit Nejvyšší radu. Avšak cesta k vítězství je plná překážek, neboť musí čelit novému mocnému nepříteli s rozsáhlými spojenectvími. S novými hrozbami a přeměněnými spojenci se John Wick ocitne v největším boji o přežití dosud. Režie se ujal Chad Stahelski a v hlavní roli uvidíme charismatického Keanu Reeves, známého ze série Matrix. John Wick: Kapitola 4 zůstává věrná své reputaci napínavé akční podívané s nekonečnými překvapeními a bojovými scénami plnými adrenalínu.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Akční napětí a nekompromisní boje - John Wick: Kapitola 4 slibuje divákům intenzivní akční scény plné napětí a adrenalínu.
  • Intriky a zrazení - Příběh Johna Wicka nabídne divákům excitementy v podobě zápletek, zrady a nečekaných spojenectví, které udrží jejich pozornost až do samého konce.
  • Výzvy a mocní protivníci - John Wick čelí novým, zdánlivě nepřekonatelným protivníkům s mocnými spojenci, což zaručuje divákům emocionální jízdu plnou překážek a nečekaných obratů.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu John Wick: Kapitola 4

Hodnocení

77
%

Původní název

John Wick: Chapter 4

Délka

169 min

Žánr

Akce, Zločin, Thriller

Režisér

Chad Stahelski

Hlavní herci

Clancy Brown (Harbinger), Hiroyuki Sanada (Shimazu), Keanu Reeves (John Wick), Laurence Fishburne (Bowery King), George Georgiou (The Elder), Lance Reddick (Charon), Ian McShane (Winston), Marko Zaror (Chidi), Bill Skarsgård (Marquis), Donnie Yen (Caine), Aimée Kwan (Mia), Shamier Anderson (Tracker), Rina Sawayama (Akira), Yoshinori Tashiro (Sumo #1), Hiroki Sumi (Sumo #2), Daiki Suzuki (Daiki), Julia Asuka Riedl (Operator), Milena Rendón (Operator)

Země

Německo, USA

Společnosti

Lions Gate Films, 87Eleven Entertainment, Studio Babelsberg