Kde sledovat Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Hlavní obrázek pořadu Hele kámo, kdo tu vaří?

Hodnocení

67
%

Původní název

Waiting...

Délka

94 min

Žánr

Komedie

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

"Hele kámo, kdo tu vaří?" je americká komedie z roku 2005, odehrávající se v fastfoodové restauraci Shenanigan. Dean, mladý číšník, začíná pochybovat o smyslu svého života poté, co se dozví o úspěchu bývalého spolužáka. Film mapuje různorodé postavy zaměstnanců, jako je Monty, Calvin, Dan nebo Amy, a jejich každodenní peripetie v práci i mimo ni. Režisér Jeff Schaffer zde vytvořil komický a bláznivý svět plný absurdních situací a nečekaných zvratů, které nenechají diváka na pochybách.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Vtipné a bláznivé situace v fastfoodové restauraci Shenanigan zajisté pobaví diváky, kteří mají rádi komedie plné nečekaných zvratů a humoru z každodenního života.
  • Hlavní postava Dean, která začíná váhat nad smyslem svého života, přináší do filmu téma sebereflexe a hledání životního smyslu, což může ansáhující diváky zaujmout a pobavit.
  • Známé a různorodé postavy jako Monty, Calvin, Dan nebo Amy přidávají do filmu pestrost a napětí díky svým vlastním problémům a zážitkům, což divákům umožní se s nimi snadno ztotožnit a sledovat jejich peripetie s napětím.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Hele kámo, kdo tu vaří?

Hodnocení

67
%

Původní název

Waiting...

Délka

94 min

Žánr

Komedie

Režisér

Rob McKittrick

Hlavní herci

Ryan Reynolds (Monty), Anna Faris (Serena), John Francis Daley (Mitch), Justin Long (Dean), David Koechner (Dan), Luis Guzmán (Raddimus), Chi McBride (Bishop), Kaitlin Doubleday (Amy), Rob Benedict (Calvin), Alanna Ubach (Naomi), Vanessa Lengies (Natasha), Max Kasch (T-Dog), Andy Milonakis (Nick), Dane Cook (Floyd), Jordan Ladd (Danielle), Emmanuelle Chriqui (Tyla), Wendie Malick (Monty's Mom), Monica Monica (Dean's Mom)

Země

USA

Společnosti

Eden Rock Media, Element Films, L.I.F.T. Production