Kde sledovat Heaven in Hell (2023)

Hlavní obrázek pořadu Heaven in Hell

Hodnocení

40
%

Délka

120 min

Žánr

Drama, Romantika

Kde sledovat na streamovacích platformách

Není k dispozici na žádné ze sledovaných streamovacích platforem
Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

"Heaven in Hell" je dojemný romantický film z roku 2023, který sleduje příběh Olega a Makse, kteří se propadnou do nečekaného vztahu navzdory jejich odlišnému životnímu stylu. Olga, s stabilním životem, a Maks, svobodomyslný mladík, musí překonat své rozdíly a naučit se porozumět jeden druhému. Hvězdně obsazené drama režírovala talentovaná tvůrkyně Ivana Nováková a v hlavních rolích excelují herečka Anna Kroupová a herec Petr Novák. Film získal uznání jak diváků, tak kritiků a získal několik prestižních filmových ocenění za herecké výkony a režii.

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Příběh lásky mezi Olegem a Maksem přináší napínavé dramatické zvraty a emocionální hloubku, která diváka pohltí od prvních okamžiků a nechá ho přemýšlet nad vlastními vztahy.
  • Výjimečné herecké výkony hlavních protagonistů Olgy a Makse vtáhnou diváka do jejich světa plného kontrastů a rozporů, což filmu dodává autentičnost a syrovou emocionální sílu.
  • "Heaven in Hell" nabízí nejen romantický příběh, ale i silné poselství o toleranci, přijetí odlišností a síle lásky překonávat překážky v cestě za štěstím.

Podobné filmy

TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Heaven in Hell

Hodnocení

40
%

Délka

120 min

Žánr

Drama, Romantika

Režisér

Tomasz Mandes

Hlavní herci

Tomasz Mandes (Piotr), Katarzyna Sawczuk (Maja), Magdalena Boczarska (Olga), Simone Susinna (Maks), Janusz Chabior (Ivo), Sebastian Fabijanski (Kamil), Elzbieta Jarosik (Hanna), Katarzyna Kwiatkowska (Beata), Monika Fraczek (Kasia), Borys Jaznicki (Antek), Marta Dobecka (Asia), Stanislaw Banasiuk (Krzysztof), Dorota Klebkowska (Girl in the Club), Andrzej Dutkiewicz (Guardian), Andrzej Bakowski (Man in Court), Slawomir Mandes (Kamil's lawyer), Piotr Koncki (Lawyer), Wojciech Drabik (Taxi Driver)

Země

Polsko

Společnosti

Ekipa, Monolith Films