Kde sledovat Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Hlavní obrázek pořadu Harry Potter a Tajemná komnata

Hodnocení

74
%

Původní název

Harry Potter and the Chamber of Secrets

Délka

161 min

Žánr

Dobrodružství, Rodina, Fantazie

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Ve filmu "Harry Potter a Tajemná komnata" z roku 2002 se mladý kouzelník Harry Potter vrací do Bradavic a společně s Ronem a Hermionou se snaží rozluštit záhadu místnosti, ve které se dějí záhadné věci. Na stěnách se objevují záhadné nápisy a studenti jsou napadeni tajemným přízrakem, což vyvolává napětí mezi obyvateli školy. Film se může lišit od knižní předlohy, ale zachovává magickou atmosféru a věrohodné ztvárnění kouzel. Režii převzal Chris Columbus a herecky vynikají Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson. Snímek získal řadu ocenění a patří mezi kultovní filmy ze světa Harryho Pottera.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Film "Harry Potter a Tajemná komnata" je pokračováním úspěšné série o mladém kouzelníkovi Harrym Potterovi, což může zaujmout fanoušky předchozích dílů.
  • Děj přímo navazuje na první film a rozvíjí hlavní postavy v novém prostředí magické školy Bradavice, což diváky může přitáhnout svou originalitou a kouzelným prostředím.
  • Vizuální efekty a ztvárnění kouzel vytvářejí poutavou atmosféru fantasy světa, která může diváky vtáhnout do neuvěřitelných dobrodružství spolu s Harrym, Ronem a Hermionou.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
HBO Max
8.4
/10
4K Full HD
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Harry Potter a Tajemná komnata

Hodnocení

74
%

Původní název

Harry Potter and the Chamber of Secrets

Délka

161 min

Žánr

Dobrodružství, Rodina, Fantazie

Režisér

Chris Columbus

Hlavní herci

Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermione Granger), Richard Harris (Albus Dumbledore), Richard Griffiths (Uncle Vernon), Fiona Shaw (Aunt Petunia), Harry Melling (Dudley Dursley), Toby Jones (Dobby), Jim Norton (Mr Mason), Veronica Clifford (Mrs Mason), James Phelps (Fred Weasley), Oliver Phelps (George Weasley), Julie Walters (Mrs. Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Mark Williams (Mr. Weasley), Chris Rankin (Percy Weasley), Tom Felton (Draco Malfoy), Jason Isaacs (Lucius Malfoy)

Země

Spojené království, USA

Společnosti

Warner Bros., Heyday Films, 1492 Pictures