Kde sledovat Harry Potter a kámen mudrců (2001)

Hlavní obrázek pořadu Harry Potter a kámen mudrců

Hodnocení

76
%

Původní název

Harry Potter and the Sorcerer's Stone

Délka

152 min

Žánr

Dobrodružství, Rodina, Fantazie

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Ve filmu "Harry Potter a Kámen mudrců" z roku 2001 se diváci setkávají s osiřelým chlapcem Harrym Potterem, který zjistí, že je kouzelníkem a vstoupí na Školu čar a kouzel v Bradavicích. Zde Harry objeví své magické dovednosti a společně s novými přáteli se postaví temnému nepříteli, který ohrožuje celou kouzelnickou komunitu. Film je režírován Chrisem Columbusem a přináší divákům fascinující svět magie a dobrodružství. Mezi hlavní herecké hvězdy patří Daniel Radcliffe v roli Harryho Pottera, Emma Watson jako Hermiona Grangerová a Rupert Grint jako Ron Weasley. "Harry Potter a Kámen mudrců" získal pozitivní ohlasy a stal se prvním z série osmi filmů od J. K. Rowlingové.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Kdo by nechtěl uniknout do světa magie a kouzel? "Harry Potter a Kámen mudrců" diváky zavede do fantastického světa plného dobrodružství, přátelství a magie.
  • Vidět mladé herce jako Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint ve svých prvních rolích je jedinečný zážitek. Jejich charismatické výkony přinášejí do filmu svěží energii a autenticitu.
  • Adaptace slavné knižní série od J. K. Rowlingové se jenom může těšit z věrnosti fanouškům i novým divákům, kteří chtějí zažít kouzlo Harryho Pottera na plátně.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
HBO Max
8.4
/10
4K Full HD
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Harry Potter a kámen mudrců

Hodnocení

76
%

Původní název

Harry Potter and the Sorcerer's Stone

Délka

152 min

Žánr

Dobrodružství, Rodina, Fantazie

Režisér

Chris Columbus

Hlavní herci

Richard Harris (Albus Dumbledore), Richard Griffiths (Uncle Vernon Dursley), Rupert Grint (Ron Weasley), Harry Melling (Dudley Dursley), Daniel Radcliffe (Harry Potter), Fiona Shaw (Aunt Petunia Dursley), Maggie Smith (Professor McGonagall), Robbie Coltrane (Hagrid), Saunders Triplets (Baby Harry Potter), Derek Deadman (Bartender in Leaky Cauldron), Ian Hart (Professor Quirrell), Ben Borowiecki (Diagon Alley Boy), Warwick Davis (Goblin Bank Teller), Verne Troyer (Griphook), John Hurt (Mr. Ollivander), Richard Bremmer (He Who Must Not Be Named), Geraldine Somerville (Lily Potter), Harry Taylor (Station Guard)

Země

Spojené království, USA

Společnosti

Warner Bros., 1492 Pictures, Heyday Films