Kde sledovat Encanto (2021)

Hlavní obrázek pořadu Encanto

Hodnocení

72
%

Délka

102 min

Žánr

Animace, Komedie, Rodina

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

V animovaném filmu "Encanto" se ocitneme v kouzelném domě rodiny Madrigalových žijící v městečku Encanto v Kolumbii. Každé dítě v rodině má výjimečný dar díky kouzlu Encanta, kromě Mirabel, která se snaží najít způsob, jak obnovit magii, když začne postupně mizet. Příběh o odlišnostech, rodině a osobní síle je nabitý nadpřirozenými prvky a kolumbijskou kulturou. Režie se ujali Byron Howard a Jared Bush, významné role namluvili Stephanie Beatriz, Diane Guerrero a Wilmer Valderrama. Film získal nadšené ohlasy kritiků i diváků a byl nominován na několik prestižních cen, včetně Zlatého glóbu a Oscara.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Encanto je pohádkový film, který oslavuje odlišnosti jednotlivců a sílu rodiny, což může být inspirativní pro diváky všech věkových kategorií.
  • Jedináček Mirabel, která se snaží najít své místo v rodině a zachránit magii Encanta, představuje silnou a odhodlanou hrdinku, se kterou se diváci mohou snadno identifikovat.
  • Kombinace působivé animace, originální hudby od Lin-Manuela Mirandy a poutavého příběhu zasazeného do kouzelného prostředí kolumbijských hor nabízí divákům jedinečný zážitek plný dobrodružství a emocí.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Disney
8.4
/10
4K UHD, Full HD, HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
O2 TV
8.5
/10
4k
Ne
Ano
Ne
Od 399 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Encanto

Hodnocení

72
%

Délka

102 min

Žánr

Animace, Komedie, Rodina

Režisér

Byron Howard, Jared Bush, Charise Castro Smith

Hlavní herci

John Leguizamo (Bruno), Stephanie Beatriz (Mirabel), María Cecilia Botero (Abuela Alma), Mauro Castillo (Félix), Jess Darrow (Luisa), Angie Cepeda (Julieta), Carolina Gaitan (Pepa), Diane Guerrero (Isabela), Wilmer Valderrama (Agustín), Rhenzy Feliz (Camilo), Ravi Cabot-Conyers (Antonio), Adassa (Dolores), Maluma (Mariano), Rose Portillo (Señora Guzmán), Noemi Josefina Flores (Young Mirabel), Juan Castano (Osvaldo), Sarah-Nicole Robles (Señora Ozma), Hector Elias (Old Arturo)

Země

USA

Společnosti

Walt Disney Pictures, Walt Disney Animation Studios