Kde sledovat Džudžucu kaisen 0 (2021)

Hlavní obrázek pořadu Džudžucu kaisen 0

Hodnocení

78
%

Původní název

Jujutsu Kaisen 0

Délka

112 min

Žánr

Akce, Animace, Fantazie

Kde sledovat na streamovacích platformách

Není k dispozici na žádné ze sledovaných streamovacích platforem
Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

„Jujutsu Kaisen 0“ je japonský film z roku 2021, který se zaměřuje na středoškoláka Yutu Okkotsua a jeho boj s kletbou jeho kamarádky Riky. Po setkání s učitelem Satoru Gojem na Jujutsu High začíná Yuta trénovat, aby získal schopnosti potřebné k poražení kletby. Tento prequel k populárnímu seriálu „Jujutsu Kaisen“ přináší pohled na Yutův osud a jeho cestu k ovládnutí temné magie. Ve filmu exceluje režisér (jméno), herci (jména) a získal ocenění (názvy ocenění).

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Pokud jste fanoušky anime sérií nebo mangy Jujutsu Kaisen, neměli byste si nechat ujít prequel film, který odhaluje příběh Yuty Okkotsua a jeho konfrontaci s mocnou kletbou Rikou.
  • Důležitý prvek filmu spočívá v boji se zlovolnými kletbami, což nabízí napínavé souboje a akční scény, které potěší milovníky fantastických příběhů.
  • Kromě akčních scén nabízí Džudžucu kaisen 0 také zajímavé postavy a komplexně vykreslený svět, který diváky vtáhne do jeho temného a tajemného prostředí.
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Džudžucu kaisen 0

Hodnocení

78
%

Původní název

Jujutsu Kaisen 0

Délka

112 min

Žánr

Akce, Animace, Fantazie

Režisér

Seong-Hu Park

Hlavní herci

Kana Hanazawa (Rika Orimoto), Chinatsu Akasaki (Kasumi Miwa), Aya Endô (Shoko Ieiri), Show Hayami (Raru), Yu Hayashi (Takuma Ino), Satoshi Hino (Noritoshi Kamo), Marina Inoue (Mai Zen'in), Shizuka Itou (Manami Suda), Mitsuo Iwata (Kiyotaka Ijichi), Subaru Kimura (Aoi Todo), Mikako Komatsu (Maki Zen'in), Rie Kugimiya (Momo Nishimiya), Takaya Kuroda (Masamichi Yaga), Risae Matsuda (Mimiko Hasaba), Satsumi Matsuda (Nanako Hasaba), Yoshitsugu Matsuoka (Ultimate Mechamaru), Shin'ichirô Miki (Atsuya Kusakabe), Kotono Mitsuishi (Mei Mei)

Země

Japonsko

Společnosti

Mappa, Shueisha, TOHO animation