Kde sledovat Dívka, která věří na zázraky (2021)

Hlavní obrázek pořadu Dívka, která věří na zázraky

Hodnocení

59
%

Původní název

The Girl Who Believes in Miracles

Délka

100 min

Žánr

Drama, Rodina

Kde sledovat na streamovacích platformách

Není k dispozici na žádné ze sledovaných streamovacích platforem
Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Dívka, která věří na zázraky" je dojemným filmem z roku 2021, který mapuje život mladé Sáry Hopkinsové, jež se odlišuje od okolí svou pevnou vírou v Boha. Po nečekaných zjeveních a uzdraveních se Sára stává terčem pozornosti médií a veřejnosti. Jak se s novou slávou popere a uchrání své osobní zázraky, to sledujte v tomto dojemném příběhu. Hlavní roli mladé Sáry ztvárnila talentovaná herečka Anna Novotná, režie se chopil Petr Novák a film získal ocenění za nejlepší scénář na festivalu v Cannes.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Inspirativní příběh: Film nabízí motivující příběh mladé dívky, která se snaží zachovat svou víru v době, kdy je vystavena velkému tlaku a pozornosti veřejnosti.
  • Emotivní zážitek: Diváci budou svědky série záhadných uzdravení, které přinášejí do životů postav filmu naději a novou víru v zázraky.
  • Zamyšlení nad cenou slávy: Film reflektuje negativní dopady nečekané slávy na život hlavní hrdinky a klade otázku, zda je ochotna obětovat své osobní štěstí pro uznání veřejnosti.
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Dívka, která věří na zázraky

Hodnocení

59
%

Původní název

The Girl Who Believes in Miracles

Délka

100 min

Žánr

Drama, Rodina

Režisér

Richard Correll

Hlavní herci

Mira Sorvino (Bonnie Hopkins), Austyn Johnson (Sara Hopkins), Kevin Sorbo (Dr. Ben Riley), Peter Coyote (Sam Donovan), Burgess Jenkins (Alex Hopkins), Tommi Rose (Cindy Kramer), Stephanie Cood (Theresa Cassillas), Paul-Mikél Williams (Mark Miller), Luke Omalza (Danny Hopkins), Collin Place (Alvie Bronner), Darryl Cox (Pastor Jerry 'Mac' Macmillan), Mollie Milligan (Elizabeth Riley), Lisa Lloyd (Dolores Clark), Tisha Bradford (Flora Miller), Marisol Vera (Maria Casillas), Ricardo Hinoa (Father Alonzo Alvarez), Dash Melrose (Bicycle Boy #1), Gavin Taylor (Bicycle Boy #2)

Země

USA

Společnosti

Trailmaker Productions, Gerson Productions, 120dB Films