Kde sledovat Děda je lotr (2016)

Hlavní obrázek pořadu Děda je lotr

Hodnocení

59
%

Původní název

Dirty Grandpa

Délka

102 min

Žánr

Komedie

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

V komedii "Děda je lotr" se mladý muž dostane do nečekaných situací, kdy vezme svého dědečka, hravého živel armádního generála, na jarní výlet. S Robertem De Nirem a Zacem Efronem v hlavních rolích se diváci mohou těšit na inovativní humor a nečekané zvraty. Film, i přes smíšené recenze, zaznamenal obrovský finanční úspěch a získal diváky po celém světě. Přestože se kritika zdráhá ho obdivovat, fanoušci si tento komediální klenot jistě oblíbí!

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Film "Děda je lotr" by mohl být pro diváka atraktivní díky svému zábavnému příběhu o nečekaném jarním výletu, který rozproudí nečekané události a zmatky.
  • Setkání slavného herce Roberta De Nira s mladším kolegou Zacem Efronem v hlavních rolích přináší zajímavý kontrast mezi generacemi a slibuje vtipné situace a povedené herecké výkony.
  • I přes kontroverzní přijetí kritiky se film "Děda je lotr" stal úspěšným komerčním hitem, což naznačuje, že se divákům může líbit jeho odvážný humor a nekonvenční přístup k tématu.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Děda je lotr

Hodnocení

59
%

Původní název

Dirty Grandpa

Délka

102 min

Žánr

Komedie

Režisér

Dan Mazer

Hlavní herci

Robert De Niro (Dick Kelly), Dermot Mulroney (David Kelly), Zac Efron (Jason Kelly), Zoey Deutch (Shadia), Jake Picking (Cody), Aubrey Plaza (Lenore), Jason Mantzoukas (Tan Pam), Julianne Hough (Meredith), Jeffrey Bowyer-Chapman (Bradley), Brandon Mychal Smith (Tyrone), Michael Hudson (Brah), Adam Pally (Cousin Nick), Mo Collins (Officer Finch), Henry Zebrowski (Officer Reiter), Danny Glover (Stinky), Catherine Dyer (Brooke Kelly), Deena Dill (Cougar #1), Lane Carlock (Cougar #2)

Země

Spojené království, USA

Společnosti

Lions Gate Films, BillBlock Media, QED International