Kde sledovat Co jsme komu udělali? (2014)

Hlavní obrázek pořadu Co jsme komu udělali?

Hodnocení

70
%

Původní název

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Délka

97 min

Žánr

Komedie

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Co jsme komu udělali?" je francouzská komedie z roku 2014, která nás zavede do života konzervativního katolického páru Verneuilových a jejich čtyř dcer. Příběh se zaměřuje na téma rasismu a smíšených manželství, kdy rodiče musejí přehodnotit své postoje a předsudky, když dcery představí své rozmanité partnery. Herci Christian Clavier a Chantal Lauby excelují v rolích hlavních postav, zatímco režisér Philippe de Chauveron se snaží kombinovat komické prvky s hlubšími otázkami tolerance a rodinných vztahů. Film získal u diváků i kritiků velký úspěch a byl oceněn několika cenami, což jej činí nejen zábavným, ale i podnětným kinematografickým zážitkem.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Film "Co jsme komu udělali?" nabízí komediální pohled na multikulturní vztahy a konflikty v rámci konzervativní rodiny, což může diváky pobavit a zároveň jim představit zajímavé otázky o toleranci a přijetí.
  • Díky skvělé práci režiséra a scenáristů se diváci mohou identifikovat s postavami Verneuilových a sledovat jejich cestu k přehodnocení předsudků a konzervativních hodnot, což přináší filmu emocionální hloubku.
  • Kombinace komických situací s vážnějšími tématy jako je rasismus a rodinné vztahy poskytuje divákům zábavu, ale také prostor k zamyšlení nad vlastními hodnotami a postoji vůči odlišnostem.

Vývoj ceny a dostupnosti

Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Co jsme komu udělali?

Hodnocení

70
%

Původní název

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Délka

97 min

Žánr

Komedie

Režisér

Philippe de Chauveron

Hlavní herci

Christian Clavier (Claude Verneuil), Chantal Lauby (Marie Verneuil), Ary Abittan (David Benichou), Medi Sadoun (Rachid Benassem), Frédéric Chau (Chao Ling), Noom Diawara (Charles Koffi), Frédérique Bel (Isabelle Verneuil épouse Benassem), Julia Piaton (Odile Verneuil épouse Benichou), Émilie Caen (Ségolène Verneuil épouse Ling), Élodie Fontan (Laure Verneuil), Pascal N'Zonzi (André Koffi), Salimata Kamate (Madeleine Koffi), Tatiana Rojo (Viviane Koffi), Loïc Legendre (Le curé de Chinon), Elie Semoun (Le psy), David Salles (Le gendarme de Chinon), Nicolas Wanczycki (Le banquier), Frédéric Saurel (Le pâtissier de Chinon)

Země

Francie

Společnosti

Les films du 24, TF1 Droits Audiovisuels, TF1 Films Production