Kde sledovat Bullet Train (2022)

Hlavní obrázek pořadu Bullet Train

Hodnocení

73
%

Délka

127 min

Žánr

Akce, Komedie, Thriller

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

V akční komedii "Bullet Train" z roku 2022 sledujeme osudy nájemného zabijáka Berušky, který se snaží vykonávat svou práci mírumilovně. Při misi v nejrychlejším vlaku světa se však dostane do konfliktu se smrtícími protivníky a odhalí, že pět nájemných vrahů na palubě vlaku má něco společného. Režisér David Leitch přivedl do hlavních rolí hvězdné obsazení, včetně Brada Pitta, Joey Kingové, Aarona Taylor-Johnsona a Sandry Bullockové. Film vychází ze stejnojmenného japonského románu od Kōtarō Isaka a nabízí směsici akce, komedie a tajemství.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Hvězdné obsazení: Film "Bullet Train" přináší nejen řadu talentovaných herců, jako je Brad Pitt či Sandra Bullocková, ale také zajímavé herecké kombinace a chemii mezi postavami.
  • Původní a netradiční příběh: Děj filmu vychází z japonského románu a sleduje nájemného zabijáka Berušku při nebezpečné misi na nejrychlejším vlaku světa, což slibuje napínavé a neobvyklé zápletky.
  • Akční komedie: Kombinace akce a humoru poskytuje divákovi nejen napínavé střetnutí nájemných vrahů, ale i lehkou a zábavnou atmosféru, která filmu dodává originalitu a svěžest.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Bullet Train

Hodnocení

73
%

Délka

127 min

Žánr

Akce, Komedie, Thriller

Režisér

David Leitch

Hlavní herci

Brad Pitt (Ladybug), Aaron Taylor-Johnson (Tangerine), Brian Tyree Henry (Lemon), Zazie Beetz (The Hornet), Joey King (Prince), Andrew Koji (Kimura), Hiroyuki Sanada (The Elder), Michael Shannon (White Death), Sandra Bullock (Maria), Bad Bunny (Wolf), Logan Lerman (The Son), Masi Oka (Conductor), Karen Fukuhara (Kayda Izumi Concession Girl), Kevin Akiyoshi Ching (Wataru), Minchi Murakami (Tokyo Zookeeper), Kaori Taketani (Asami Akiyama), Toshitaka Katsumi (Policeman), Jim Garrity (Senator)

Země

Japonsko, USA

Společnosti

87North, CTB Inc., Hill District Media