Kde sledovat Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Hlavní obrázek pořadu Black Panther: Wakanda nechť žije

Hodnocení

67
%

Původní název

Black Panther: Wakanda Forever

Délka

161 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Drama

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Black Panther: Wakanda Forever" je americkým filmem, který navazuje na příběh komiksových postav z Marvel Comics. Po smrti krále T'Chally se královna Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye a Dora Milaje spojují, aby čelili vnějším hrozbám. Snaží se společně vytvořit nový směr pro Wakandu za pomoci Nakii a Everetta Rosse z CIA. Ve filmu se představují hvězdy jako Letitia Wrightová, Lupita Nyong'o a Danai Gurira. Režie se ujal Ryan Coogler a scénář napsal společně s Joem Robertem Colem. Film měl premiéru v listopadu 2022 a je 30. filmem v Marvel Cinematic Universe.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Jedinečný mix sci-fi a akčního dobrodružství: Film "Black Panther: Wakanda nechť žije" nabízí originální svět Wakandy s futuristickou technologií a emocionálními konflikty postav.
  • Silné ženské postavy: Královna Ramonda, Shuri, Okoye, a Dora Milaje nejsou jen vedlejší postavy, ale klíčové postavy, které bojují o své království s odvahou a inteligencí.
  • Vzácná kombinace politických intrik s akčními sekvencemi: Děj filmu se zaměřuje na mocenské hry a existenční hrozby pro Wakandu, což dodává filmu hloubku a napětí.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Disney
8.4
/10
4K UHD, Full HD, HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Black Panther: Wakanda nechť žije

Hodnocení

67
%

Původní název

Black Panther: Wakanda Forever

Délka

161 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Drama

Režisér

Ryan Coogler

Hlavní herci

Angela Bassett (Ramonda), Martin Freeman (Everett Ross), Michael B. Jordan (Killmonger), Lupita Nyong'o (Nakia), Winston Duke (M'Baku), Letitia Wright (Shuri), Danai Gurira (Okoye), Tenoch Huerta (Namor), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine), Dominique Thorne (Riri), Florence Kasumba (Ayo), Michaela Coel (Aneka), Alex Livinalli (Attuma), Mabel Cadena (Namora), Isaach De Bankolé (River Tribe Elder), Danny Sapani (Border Tribe Elder), Dorothy Steel (Merchant Tribe Elder), Zainab Jah (Mining Tribe Elder)

Země

USA

Společnosti

Walt Disney Pictures, Marvel Studios