Kde sledovat Black Adam (2022)

Hlavní obrázek pořadu Black Adam

Hodnocení

62
%

Délka

125 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Fantazie

Kde sledovat v televizi

HBO 2
18. 4. 2024
11:55
HBO 2

O čem je a proč se podívat?

"Black Adam" je napínavý akční film z roku 2022, inspirovaný komiksovou postavou z vydavatelství DC Comics. Hlavní roli Black Adama ztvárnil charismatický Dwayne Johnson, který se vrací do moderního světa po 5000 letech. Film nabízí bombastické akční scény a skvělý herecký ansámbl tvořený Noahem Centineem, Aldisem Hodgem, Sarah Shahi, Quintessou Swindell a Piercem Brosnanem. Režisér Jaume Collet-Serra se postaral o dynamickou podívanou, která diváky zaručeně dostane do varu. "Black Adam" je jedenáctým filmem z DC Extended Universe a slibuje nefalšované superhrdinské dobrodružství.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Dwayne Johnson v hlavní roli - charismatický herec a akční hvězda přináší svůj nezaměnitelný styl a energii do role Black Adama, což je zárukou skvělého hereckého výkonu a napínavých akčních scén.
  • Nový pohled na komiksovou postavu - díky modernímu zpracování a inovativnímu příběhu diváci uvidí Black Adama v novém světle, což může být pro fanoušky komiksů i nové diváky velmi zajímavé.
  • Členství ve filmovém univerzu DC Extended Universe - pokud máte rádi filmy jako Wonder Woman nebo Aquaman, Black Adam vám nabídne další pohled do tohoto rozsáhlého filmového světa plného superhrdinů a akce.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
HBO Max
8.4
/10
4K Full HD
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Black Adam

Hodnocení

62
%

Délka

125 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Fantazie

Režisér

Jaume Collet-Serra

Hlavní herci

Dwayne Johnson (Black Adam), Sarah Shahi (Adrianna Tomaz), Aldis Hodge (Hawkman), Pierce Brosnan (Dr. Fate), Noah Centineo (Atom Smasher), Quintessa Swindell (Cyclone), Marwan Kenzari (Ishmael), Bodhi Sabongui (Amon Tomaz), Mohammed Amer (Karim), James Cusati-Moyer (Samir), Jalon Christian (Hurut), Benjamin Patterson (Skinny Teth Adam), Odelya Halevi (Shiruta), Uli Latukefu (The Champion), Jennifer Holland (Emilia Harcourt), Henry Winkler (Uncle Al), Chaim Jeraffi (Djau), Sharon Gee (Mrs. Farmer)

Země

Kanada, Maďarsko, Nový Zéland, USA

Společnosti

Warner Bros., New Line Cinema, DC Entertainment