Kde sledovat Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Hlavní obrázek pořadu Asterix a Obelix: Mise Kleopatra

Hodnocení

67
%

Původní název

Asterix & Obelix: Mission Cleopatra

Délka

107 min

Žánr

Dobrodružství, Komedie, Rodina

Kde sledovat na streamovacích platformách

Není k dispozici na žádné ze sledovaných streamovacích platforem
Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Vzrušující film "Asterix a Obelix: Mise Kleopatra" z roku 2002 sleduje dobrodružství v starověkém Egyptě, kde Kleopatra vsadí s Caesarem na výstavbu monumentálního paláce. Asterix, Obelix a Panoramix se spojí s architektem Numerobisem a uvaří kouzelný nápoj, aby překonali mnoho překážek, včetně Caesarových intrik. V hlavních rolích excelují Christian Clavier, Gérard Depardieu, Claude Rich, Jamel Debbouze, Monica Bellucciová a režisér Alain Chabat. Film je plný humoru, dobrodružství a fantazie a zaručuje zábavu pro diváky všech generací.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Asterix a Obelix: Mise Kleopatra je zábavným dobrodružstvím s humorným námětem, kterým vás film příjemně pobaví a uvede do starověkého Egypta plného komických situací.
  • Skvělý herecký soubor v čele s Christianem Clavierem a Gérardem Depardieuem vás zaručeně dostane do role Asterixe a Obelixe a přinese skvělý mix charisma, humoru a akce.
  • Spolupráce mezi Asterixem, Obelixem a dalšími charaktery v boji proti Caesarovým piklům a překážkám při stavbě monumentálního paláce poskytuje fascinující a napínavý příběh, který udrží váš zájem a smích až do samého konce.
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Asterix a Obelix: Mise Kleopatra

Hodnocení

67
%

Původní název

Asterix & Obelix: Mission Cleopatra

Délka

107 min

Žánr

Dobrodružství, Komedie, Rodina

Režisér

Alain Chabat

Hlavní herci

Monica Bellucci (Cléopâtre), Christian Clavier (Astérix), Chantal Lauby (Cartapus), Gérard Depardieu (Obélix), Jamel Debbouze (Numérobis), Alain Chabat (Jules César), Claude Rich (Panoramix), Gérard Darmon (Amonbofis), Edouard Baer (Otis), Dieudonné (Caius Céplus), Mouss Diouf (Baba, la vigie des pirates), Marina Foïs (Sucettalanis), Bernard Farcy (Barbe-Rouge), Jean Benguigui (Malococsis), Michel Crémadès (Triple-Patte), Jean-Paul Rouve (Caius Antivirus), Edouard Montoute (Nexusis), Noémie Lenoir (Guimieukis)

Země

Francie, Německo

Společnosti

CP Medien AG, Canal+, Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC)