Kde sledovat Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Hlavní obrázek pořadu Ant-Man a Wasp: Quantumania

Hodnocení

61
%

Původní název

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Délka

124 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Komedie

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "Ant-Man a Wasp: Quantumania" je akčním snímkem z roku 2023, který nás zavádí do světa Marvel Cinematic Universe. Režisérem tohoto dobrodružství je Peyton Reed. Hlavními postavami jsou Scott Lang (hraný Paulem Ruddem), Hope Van Dyne (Evangeline Lilly), Hank Pym (Michael Douglas) a Janet Van Dyneová (Michelle Pfeifferová), kteří se vydávají do Quantum Realm. Během svého výletu narazí na nečekaná tajemství a novou hrozbu v podobě záhadné postavy zvané Kang. Natáčení začalo v roce 2021 a premiéra proběhla v únoru 2023.

Trailer

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Ant-Man a Wasp: Quantumania nabízí vzrušující mix akce a dobrodružství, které ti udrží pozornost po celou dobu, díky zajímavým postavám a nevídaným situacím v Quantum Realm.
  • V tomto pokračování se dozvíme další tajemství z minulosti postav, což přidává do filmu zajímavé vrstvy a prohlubuje komplexnost jejich charakterů.
  • Nový příběh s úžasnými efekty a hvězdným obsazením ti přinese nejen napínavý zážitek, ale také ti umožní nahlédnout do dalších koutů Marvel Cinematic Universe a připraví tě na další filmové dobrodružství.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování
Půjčení
Zakoupení

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Disney
8.4
/10
4K UHD, Full HD, HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
Apple TV
8.5
/10
4K HDR
Ano
Ano
Ne
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu Ant-Man a Wasp: Quantumania

Hodnocení

61
%

Původní název

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Délka

124 min

Žánr

Akce, Dobrodružství, Komedie

Režisér

Peyton Reed

Hlavní herci

Bill Murray (Lord Krylar), Paul Rudd (Scott Lang), Kathryn Newton (Cassie Lang), Randall Park (Jimmy Woo), David Dastmalchian (Veb), William Jackson Harper (Quaz), Jonathan Majors (Kang the Conqueror), Katy O'Brian (Jentorra), Evangeline Lilly (Hope Van Dyne), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michelle Pfeiffer (Janet Van Dyne), Corey Stoll (M.O.D.O.K.), Jamie Andrew Cutler (Xolum), Mark Weinman (Patrol Police Officer), Ross Mullan (Axia Restaurant Maitre D'), Tom Clark (Axia Restaurant Bartender), Leon Cooke (Axia Restaurant Bartender), Nathan Blees (Axia Restaurant Waiter)

Země

Austrálie, Kanada, USA

Společnosti

Marvel Studios, Lightnin' Production Rentals, Québec Production Services Tax Credit