Kde sledovat 365 dní (2020)

Hlavní obrázek pořadu 365 dní

Hodnocení

33
%

Původní název

365 Days

Délka

114 min

Žánr

Drama, Romantika

Kde sledovat na streamovacích platformách

Poslední datum aktualizace:
14. 4. 2024

Kde sledovat v televizi

V současné chvíli není vysílán na žádné televizní stanici

O čem je a proč se podívat?

Film "365 dní" je romantický dramatický film z roku 2020, režírovaný Barborou Białowąs a Tomášem Mandesem. Hlavní role ztvárnili Michele Morrone a Anna Maria Sieklucka. Děj sleduje příběh vášnivé manažerky jménem Laura, která je unesena sicilským mafiánem Massimem. Massimo jí dá rok času, aby se do něj zamilovala, což vede k nečekaným emocionálním konfliktům a morálním dilematům. Film získal pozornost díky své kontroverzní interpretaci romantických vztahů a byl oceněn za herecké výkony a vizuální stránku.

Proč si myslíme, že to stojí za to

  • Poutavý milostný příběh: Film "365 dní" přináší divákům napínavý příběh lásky mezi Larou a Massimem, který je plný emocionálních zvratů a napětí.
  • Pohlcující atmosféra: Díky sicilskému prostředí a dominantní postavě Massima film nabízí divákům propracovanou a poutavou atmosféru, která je plná exotiky a tajemství.
  • Emotivní dilemata a konflikty: Hlavní postavy se ve filmu potýkají s intenzivními emocemi, morálními dilematy a nečekanými situacemi, což zaručuje divákům silné a emotivní zážitky.

Vývoj ceny a dostupnosti

Streamování

Recenze streamovacích služeb

SlužbaHodnoceníKvalitaOffline sledováníČeštinaZkušební verzeMěsíční cena
Netflix
9.9
/10
HD až Full HD (v závislosti na typu předplatného)
Ano
Ano
Ano
Od 199 Kč
TVPoke - redakceTVPoke - redakce

TVPoke - redakce

Aktualizováno: 14. 4. 2024

Hlavní obrázek pořadu 365 dní

Hodnocení

33
%

Původní název

365 Days

Délka

114 min

Žánr

Drama, Romantika

Režisér

Barbara Bialowas, Tomasz Mandes

Hlavní herci

Anna-Maria Sieklucka (Laura Biel), Michele Morrone (Massimo Torricelli), Bronislaw Wroclawski (Mario), Otar Saralidze (Domenico), Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbanska (Anna), Grazyna Szapolowska (Klara Biel), Tomasz Stockinger (Tomasz Biel), Gianni Parisi (Massimo's Father), Mateusz Lasowski (Martin), Agnieszka Warchulska (Bank Manager), Przemyslaw Sadowski (Hotel Manager), Michal Mikolajczak (Security Chief), Andrea Batti (Alfredo), Mateusz Grydlik (Bank Manager), Natalia Janoszek (Karolina), Lukasz Choron (Michal), Lukasz Dabrowski (Massimo's Bodyguard)

Země

Polsko

Společnosti

Ekipa, Future Space, Next Film