Kdy a kde dávají výměnu manželek

Reality show Výměna manželek patří už téměř 20 let mezi stálice české televizní tvorby. Pokud si nechcete nechat ujít další díl, či byste rádi shlédli minulé řady online, jste na správném místě. Prozradíme vám aktuální časy televizního vysílání i streamovací platformy, na kterých můžete Výměnu manželek sledovat online kdykoliv a kdekoliv.

Výměna manželek TV program

Vzhledem k tomu, že se jedná o exkluzivní pořad televize Nova, najdete Výměnu manželek právě v programu této stanice. V současné době můžete Výměnu manželek sledovat každý všední den v 15:35 hodin. Zatímco na nové díly se můžete těšít každou středu v hlavním vysílacím čase od 20:00.

Výměna manželek

Výměna manželek

NOVA
NOVA
Dnes 15:35
44 %
Výměna manželek

Výměna manželek

NOVA
NOVA
Zítra 15:30
44 %
Výměna manželek

Výměna manželek

NOVA
NOVA
6. 3. 2024 15:30
44 %
Výměna manželek

Výměna manželek

NOVA
NOVA
7. 3. 2024 15:30
44 %
Výměna manželek

Výměna manželek

NOVA
NOVA
8. 3. 2024 15:30
44 %
Výměna manželek

Výměna manželek

NOVA
NOVA
11. 3. 2024 15:30
44 %
Výměna manželek

Výměna manželek

NOVA
NOVA
12. 3. 2024 15:35
44 %

Kde sledovat Výměnu manželek online

Uteklo vám vysílání Výměny manželek v televizi a nechcete čekat na reprízu? V současné době si můžete všechny již odvysílané díly Výměny manželek pustit na streamovací službě televize Nova, Voyo.cz. Ještě nemáte voyo? Přečtěte si naši recenzi na voyo.cz a získejte 7 dní na sledování zdarma. V rámci této služby, která vás vyjde na pouhých 159 Kč měsíce, si můžete pustit nové díly ještě před odvysíláním v televizi, a navíc bez otravných reklam.

O čem je reality show Výměna manželek

Výměna manželek je televizní reality show, která se zaměřuje na životní styly různých rodin a manželských párů. V každém dílu této show se dvě rodiny s odlišnými zvyky a hodnotami na zhruba týden vymění. Hlavním cílem tohoto pořadu je ukázat divákům, jak žijí jiné rodiny, a poukázat na kontrasty mezi různými životními styly. Během této výměny manželé a děti obou rodin zjišťují, jak se liší jejich zvyky ohledně jídla, výchovy dětí, pracovního života, volného času a dalších aspektů. 

Po ukončení Výměny manželek se obvykle rodiny sejdou a účastníci výměny spolu diskutují o svých zkušenostech. Někdy to véde k dramatickým konfliktům nebo ke změnám v chování členů rodin. 

Výměna manželek je populárním formátem reality televize a byl adaptován v různých zemích po celém světě. Cílem pořadu je nejen zábava, ale také příležitost nabídnout divákům zamyšlení se nad různými životními styly a hodnotami.

Výměna manželek – nejlepší díly

Iva a Marián | S09 E05
Jan Bendig | S14 E17
Gábina | S07 E10
Věra | S07 E06
Petra Krajčinovič | S01 E13
Gábor Boráros | S15 E09
Jiřina | S11 E19
Ornella Koktová | S15 E13

Uživatelské ohlasy na pořad

Česká reality show Výměna manželek z produkce televize Nova nepatří mezi nejlépe hodnocené pořady v nabídce této TV stanice. Na portálu ČSFD.cz se pořad pohybuje v modrých číslech a od diváků obdržel hodnocení pouhých 33 %. Diváci kritizují především nízkou úroveň, chování účastníků a důraz na drama, které někdy působí uměle vytvořené. Na druhou stranu si chválí možnost nahlédnout do života jiných lidí.

Nejčastější otázky o Výměně manželek?

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 21. 12. 2023

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvpoke.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Přestože první díl dnes již kultovní filmové série Dannyho parťáci vyšel už v roce 2001, stále patří mezi nejpopulárnější krimi komedie. Kdy můžete film naladit na televizních obrazovkách, a kde ho kdykoliv shlédnout online? Dannyho parťáci TV program Vzhledem k vysoké popularitě a celkem třem dílům můžete Dannyho parťáky naladit na televizních obrazovkách hned několikrát…

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu.  Einstein TV program V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein:…

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

James Bond patří bezpochyby patří mezi nejznámější filmové série, a do roku 2021 vzniklo už úctyhodných dvacet jedna celovečerních filmů. Ať už nedáte dopustit na Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, Pierce Brosnana nebo Daniela Craiga, prozradíme vám, kdy a kde je můžete shlédnout. James Bond TV program Vzhledem k tomu, že filmová série obsahuje…

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online? Ordinace v růžové 2 zahradě TV program Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v…