Kdy a kde dávají Slunečnou

Oblíbený český primácký seriál Slunečná s hvězdným obsazením si vysloužil hned tři řady. Seriál si během několika let svého vysílání získal mnoho diváků, kteří se k němu rádi vrací nejen na televizních obrazovkách, ale také online prostřednictvím iprima.cz. Kdy můžete seriál naladit v televizi, a jak si ho pustit online?

Slunečná TV program

Vzhledem k tomu, že poslední řada seriálu Slunečná skončila v roce 2022, si dnes můžete v TV pustit pouze reprízy.  Zjistěte kdy je zařazen Váš oblíbený seriál v TV programu televize Prima.

Slunečná obsazení

Týna PopelkováEva Burešová
Janek LinhartMarek Lambora
Sylva PopelkováBarbora Jánová
Zuzana DolejšováEva Decastelo
Hospodyně BětaIva Hüttnerová
RózaLucie Benešová
TonyRoman Tomeš
LídaDana Batulková

Kde Slunečnou sledovat online

Pokud nechcete čekat na další TV reprízu seriálu Slunečná, shlédnout ho můžete na streamovací službě iprima.cz.

O čem je seriál Slunečná

Seriál Slunečná se odehrává na statku Slunečná, kde rodina Popelkových vyrábí kozí sýr a provozuje rodinný penzion s hospodou. Po nečekané smrti otce Popelky vypukne mezi sestrami Týnou a Sylvou spor o dědictví a budoucnost statku. Sylva by raději prodala statek fotovoltaické elektrárně, zatímco Týna se snaží zachovat odkaz otce.

Do situace vstoupí mladý investor Janek, kterému jde v prvé řadě o peníze, ale postupně se stává součástí rodiny a bojuje o statek. Společně se snaží udržet statek a jeho speciální vodu, která pomáhá ženám otěhotnět. Seriál sleduje jejich úspěchy a neúspěchy a zahrnuje i příběhy hostů, kteří přijíždějí do penzionu. 

Uživatelské ohlasy na film

Seriál se v době vysílání v TV těšil poměrně významným úspěchům – nejen, že první epizoda získala status nejsledovanějšího pořadu dne, ale navíc se seriál dostal i do maďarského vysílání. Hodnocení bohužel už tak dobré není. Diváci udělili seriálu na portálu csfd.cz celkem 33 %. Nejlépe si vedla druhá řada, která získala hodnocení 45 %. 

Nejčastější otázky o seriálu Slunečná

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 21. 12. 2023

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvpoke.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Přestože první díl dnes již kultovní filmové série Dannyho parťáci vyšel už v roce 2001, stále patří mezi nejpopulárnější krimi komedie. Kdy můžete film naladit na televizních obrazovkách, a kde ho kdykoliv shlédnout online? Dannyho parťáci TV program Vzhledem k vysoké popularitě a celkem třem dílům můžete Dannyho parťáky naladit na televizních obrazovkách hned několikrát…

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu.  Einstein TV program V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein:…

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

James Bond patří bezpochyby patří mezi nejznámější filmové série, a do roku 2021 vzniklo už úctyhodných dvacet jedna celovečerních filmů. Ať už nedáte dopustit na Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, Pierce Brosnana nebo Daniela Craiga, prozradíme vám, kdy a kde je můžete shlédnout. James Bond TV program Vzhledem k tomu, že filmová série obsahuje…

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online? Ordinace v růžové 2 zahradě TV program Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v…