Kdy a kde dávají S čerty nejsou žerty

S blížícími se Vánoci se můžeme těšit na celou řadu oblíbených českých pohádek. Jednou z nich je i vánoční klasika S čerty nejsou žerty. Kdy můžete tento nesmrtelný film režiséra Hynka Bočana naladit v televizi, a kde ho lze naopak celoročně shlédnout online? To vám prozradíme v dnešním článku.

S čerty nejsou žerty TV program

Pohádka s Čerty nejsou žerty, která byla natočena v roce 1984, tedy téměř před čtyřiceti lety, bývá jakožto oblíbený vánoční film pravidelně zařazována do televizního programu v období zimních svátků. Prozatím není v programu žádné televize zařazena (naposled byla odvysílána televizí Seznam.cz v dubnu letošního roku), shlédnout ji však můžete online. 

S čerty nejsou žerty obsazení

Čert VraníkOndřej Vetchý
LuciferKarel Heřmánek
Princezna AdélkaMonika Pelcová
Princezna AngelinaDana Bartůňková
Petr MáchalVladimír Dlouhý
Anna MáchalováJana Dítětová
KnížeJosef Kemr
Čert DrápalVladimír Hrubý

Kde S čerty nejsou žerty sledovat online

Pokud se vám nechce čekat, až některá z televizních stanic zařadí pohádku S čerty nejsou žerty do vysílání, film si můžete pustit na některé ze streamovacích služeb a internetových televizí. Nechybí především v nabídce původně českých streamovacích platforem, jako je Voyo.cz a Prima+. Dále můžete pohádku shlédnout na Starmax či Vodafone TV. Pokud se nechcete zavazovat předplatným, pohádku lze zapůjčit i zakoupit na platformách KVIFF TV, O2 TV a Kuki. 

O čem je film S čerty nejsou žerty

V malém knížectví, kde pohádky a kouzla patří k běžnému životu, se seběhne hned několik nečekaných událostí. Království, kterému namísto knížete vládne nespravedlivý správce, jenž se stará pouze o vlastní prospěch, spolupracuje s zlou macechou Dorotou Máchalovou, aby připravili čestného Petra o rodný mlýn. Když se peklo, pozorný hlídač všeho zlého, rozhodne zasáhnout, posílá mladého čerta Janka, aby přivedl zlou Dorotu do podsvětí. Naneštěstí Janek omylem unese Petrovu hodnou babičku. Snaží se svou chybu napravit, ale skončí v knížecím vojsku. Zde se seznámí s Petrem, který uprchl před správcovými lstmi. Spojí síly, aby společně dokončili čertův úkol.

Přestože se zdá, že cesta ke spravedlnosti nebude snadná, Petr a Janek se rozhodnou čelit všem překážkám, včetně Dorotiných zákeřných triků. Během svého dobrodružství musí zachránit knížecí dcery a dokončit úkol, který jim byl svěřen, aby všechno napravili.

Uživatelské ohlasy na film

O tom, že i po čtyřiceti letech patří film S čerty nejsou žerty mezi nejoblíbenější české pohádky, napovídá nepřekvapivě vysoké hodnocení. Na ČSFD.cz udělili diváci hned celých 89 % a chválí především výborné herecké výkony, chytrý a vtipný scénář, hudbu i propracové šermířské scény.

Nejčastější otázky o filmu S čerty nejsou žerty

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 21. 12. 2023

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvpoke.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Přestože první díl dnes již kultovní filmové série Dannyho parťáci vyšel už v roce 2001, stále patří mezi nejpopulárnější krimi komedie. Kdy můžete film naladit na televizních obrazovkách, a kde ho kdykoliv shlédnout online? Dannyho parťáci TV program Vzhledem k vysoké popularitě a celkem třem dílům můžete Dannyho parťáky naladit na televizních obrazovkách hned několikrát…

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu.  Einstein TV program V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein:…

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

James Bond patří bezpochyby patří mezi nejznámější filmové série, a do roku 2021 vzniklo už úctyhodných dvacet jedna celovečerních filmů. Ať už nedáte dopustit na Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, Pierce Brosnana nebo Daniela Craiga, prozradíme vám, kdy a kde je můžete shlédnout. James Bond TV program Vzhledem k tomu, že filmová série obsahuje…

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online? Ordinace v růžové 2 zahradě TV program Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v…