Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online?

Ordinace v růžové 2 zahradě TV program

Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v růžové zahradě 2 bylo ukončeno v roce 2021, v současné době v televizi najdeme pouze reprízy starších dílů. Reprízy naladíte jak na televizní stanici Nova, tak Nova International a Nova Lady.

Ordinace v růžové 2 zahradě obsazení

Petr RychlýMUDr. Čestmír Mázl
Zlata AdamovskáMUDr. Běla Páleníková – Valšíková
Petr ŠtěpánekMUDr. Eduard Valšík
Markéta PlánkováMUDr. Magda Tárová – Mázlová
Radim FialaMUDr. Petr Hanák
Dana MorávkováMUDr. Zdena Tichá – Suchá
Jan ČenskýMUDr. David Suchý
Martin StránskýMUDr. Ota Kovář
Jan ŠťastnýMUDr. Dalibor Frynta
Michal NovotnýMUDr. Darek Vágner
Saša RašilovMUDr. Šimon Žáček

Kde Ordinaci v růžové zahradě 2 sledovat online

Přestože televizní vysílání s výjimkou repríz již skončilo, Ordinace v růžové zahradě 2 pokračuje online na streamovací platformě televize Nova. Na Voyo.cz na vás čeká nový díl Ordinace vždy každé pondělí. 

O čem je seriál Ordinace v růžové zahradě 2

Seriál Ordinace v růžové zahradě je český televizní seriál, který zpočátku sledoval dění v soukromé gynekologické ordinaci ve fiktivním městě Kamenice, nacházejícím se mezi Hradcem a Poděbrady. Postupem času se však seriál rozvinul a v roce 2008 získal nový název, Ordinace v růžové zahradě 2.

V této nové fázi se zaměřil na celou Kamenickou nemocnici a její různá oddělení. Díly seriálu se tak točí nejen kolem gynekologie, ale také chirurgie, pediatrie, záchranné služby, plastické chirurgie, psychiatrie a interny. Stejně jako první řada seriál Ordinace v růžové zahradě 2 pokračuje ve zkoumání lékařských situací a mezilidských vztahů v prostředí nemocnice a nadále si získává pozornost diváků poutavými příběhy a postavami.

Uživatelské ohlasy na seriál

Přestože je seriál Ordinace v růžové zahradě vysílán již více než patnáct let, stále se těší u diváků velké oblibě. Sledovanost se bohužel neodráží v hodnocení: většina řad si na portálu csfd.cz vysloužila skutečně nízká procenta, a seriál jako takový dostal hodnocení pouze 13%. Diváci kritizují převážně herecké výkony, scénář a opakující se situace. 

Informace o seriálu Ordinace v růžové zahradě 2

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 26. 12. 2023

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvpoke.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Přestože první díl dnes již kultovní filmové série Dannyho parťáci vyšel už v roce 2001, stále patří mezi nejpopulárnější krimi komedie. Kdy můžete film naladit na televizních obrazovkách, a kde ho kdykoliv shlédnout online? Dannyho parťáci TV program Vzhledem k vysoké popularitě a celkem třem dílům můžete Dannyho parťáky naladit na televizních obrazovkách hned několikrát…

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu.  Einstein TV program V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein:…

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

James Bond patří bezpochyby patří mezi nejznámější filmové série, a do roku 2021 vzniklo už úctyhodných dvacet jedna celovečerních filmů. Ať už nedáte dopustit na Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, Pierce Brosnana nebo Daniela Craiga, prozradíme vám, kdy a kde je můžete shlédnout. James Bond TV program Vzhledem k tomu, že filmová série obsahuje…

Kdy a kde dávají Hobita

Kdy a kde dávají Hobita

Patříte mezi milovníky Tolkiena a adaptací jeho díla na filmovém plátně? Pak si rozhodně nenechte ujít Hobita, nejnovější součást filmového světa Pána prstenů. Prozradíme vám, kdy a kde toto oblíbené fantasy naladit v televizi i streamovacích službách.  Hobit TV program Hobit se podobně jako sága Pán prstenů pravidelně objevuje na televizních obrazovkách. Tento rok můžete…