Kdy a kde dávají Mrazíka

Když se řekne vánoční klasika, řada z nás si jistě vybaví kultovní sovětskou pohádku Mrazík. Přestože premiéru oslavila před více téměř šedesáti lety, stále se těší mezi diváky velké oblibě. Kdy můžete pohádku naladit v televizi, a kde ji naopak shlédnout celoročně online?

Mrazík TV Program

Mrazík je zařazován do televizního vysílání různých televizních stanic zejména o vánočních svátcích, občas také na Silvestra nebo Nový rok. 

Mrazík obsazení

Eduard IzotovIvan
Natalja SedychNastěnka
Alexandr ChvyljaMrazík
Inna ČurikovaMarfuša
Georgij MilljarBaba Jaga
Pavel PavlenkoTáta Nastěnky
Vera AltajskajaNastěnčina macecha
Galina BorisovaDědeček Hříbeček
Anatolij KubackijLoupežník
Valentin BrylejevŽenich

Kde sledovat Mrazíka online?

Nechcete čekat na prosinec a rádi byste si Mrazíka pustili online? V současné době je Mrazík dostupný v nabídce Voyo.cz, streamovací služby televize Nova. Předplatné vás vyjde na 159 Kč měsíčně. 

O čem je film Mrazík?

Za dávných dob žil stařeček, který měl hodnou a pracovitou dceru jménem Nastěnka. Avšak poté, co si vzal zlou ženu, začalo se všechno měnit. Tato nevlastní matka i její rozmazlená dcera Marfuša začaly Nastěnku týrat. Zvláště nevlastní matka měla zášť ke krásné Nastěnce a chtěla se jí zbavit. Nakonec ji jedné kruté zimy vyhnala do lesa s nadějí, že umrzne nebo padne za oběť vlkům.

V lese měla však Nastěnka štěstí, protože kouzelný Mrazík, ochránce zimy a lesa, se o ni postaral a pomohl jí přežít. Ve stejný čas vyrazil do světa pohledný mladík jménem Ivan, aby se setkal s loupežníky, zvládl konfrontaci s ježibabou, ale pro svou aroganci byl proměněn v medvěda. Aby se vrátil k lidské podobě, musel konat dobré skutky.

Uživatelské ohlasy na film Mrazík

O tom, že se jedná o oblíbenou vánoční klasiku, napovídá skvělé hodnocení na portálu CSFD.cz, kde si Mrazík vysloužil celých 75 %. Diváci chválí především krásné malované kulisy a špičkový český dabing, ve kterém zazářil například známý herec František Filipovský v roli Baby Jagy. 

Nejčastější otázky o Mrazíkovi

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 21. 12. 2023

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvpoke.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Přestože první díl dnes již kultovní filmové série Dannyho parťáci vyšel už v roce 2001, stále patří mezi nejpopulárnější krimi komedie. Kdy můžete film naladit na televizních obrazovkách, a kde ho kdykoliv shlédnout online? Dannyho parťáci TV program Vzhledem k vysoké popularitě a celkem třem dílům můžete Dannyho parťáky naladit na televizních obrazovkách hned několikrát…

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu.  Einstein TV program V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein:…

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

James Bond patří bezpochyby patří mezi nejznámější filmové série, a do roku 2021 vzniklo už úctyhodných dvacet jedna celovečerních filmů. Ať už nedáte dopustit na Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, Pierce Brosnana nebo Daniela Craiga, prozradíme vám, kdy a kde je můžete shlédnout. James Bond TV program Vzhledem k tomu, že filmová série obsahuje…

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online? Ordinace v růžové 2 zahradě TV program Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v…