Kdy a kde dávají Lásku nebeskou

Filmová klasika, nesmrtelná romantická komedie, příběh, který si získal srdce tisíce diváků po celém světě. To vše je film Láska nebeská, v (anglickém originále Love Actually) z roku 2003, režírovaný Richardem Curtisem. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších vánočních filmů, který se odehrává během vánočního období v Londýně. Hlavním tématem filmu je láska a různé aspekty mezilidských vztahů. Kdy můžete Lásku nebeskou naladit v televizi, a jaké streamovací platformy ho mají ve své nabídce?

Láska nebeská TV program

Láska nebeská je filmová klasika, kterou televizní stanice pravidelně zařazují do svého vysílání. Letos v létě film odvysílala televize Nova a Nova Cinema, s největší pravděpodobností se objeví také v TV programu některé ze stanic v období Vánoc. V současné době lze film shlédnout pouze online.

Láska nebeská obsazení

PremiérHugh Grant
Jamie BennetColin Firth
Karen WilliamsováEmma Thompson
JulietKeira Knightley
DanielLiam Neeson
SamThomas Brodie-Sangster
HarryAlan Rickman
Billy MackBill Nighy

Kde sledovat Lásku nebeskou online 

Pokud se vám nechce čekat, až některá z televizních stanic zařadí romantickou komedii Láska nebeská do vysílání, shlédnout ji můžete online na streamovací platformě iTunes. Film je k dispozici jak pro vypůjčení (za poplatek 59 Kč, včetně HD kvality), tak zakoupení (149 Kč).

O čem je film Láska nebeská

Film Láska nebeská nás zavede do předvánočního Londýna, kde se odehrává komplexní příběh složený z mnoha různých, a přesto propojených, milostných historek. Každý příběh nabídne svou vlastní dávku romantiky, smutku a pošetilosti a osobitého humoru.

Láska a vášeň jsou všude kolem nás, ať už jste ministerským předsedou, který se zamiluje do nádherné ženy během svého prvního dne v úřadu na Downing Street, nebo nesmělým prodavačem sendvičů, který nemá ve Velké Británii štěstí se ženami a raději se rozhodne vyrazit do Wisconsinu. Příběh dále sleduje spisovatele se zlomeným srdcem, který hledá útěchu v jižní Francii. Stárnoucí rocková hvězda se snaží o velký comeback, což vede ke komickým situacím. Nechybí ani svatební příběh, ve kterém si nevěsta dělá hlavu z nejlepšího přítele svého snoubence. Film nás zavede do školních dnů chlapce, který se zamiluje do nejkrásnější dívky ve škole, a jeho nevlastního otce, který se zakouká do modelky Claudie Schiffer. Všechny tyto londýnské životy a lásky se nakonec protnou, smíchají a vyvrcholí o Štědrém večeru ve víru romanticky i komických následků pro všechny zúčastněné. Láska nebeská nám připomíná, že láska a vášeň jsou neodmyslitelnou součástí lidského života a že mohou přinést radost, smích a dojemné okamžiky i v těch nejneočekávanějších situacích.

Uživatelské ohlasy na film

I dvacet let po své premiéře se film Láska nebeská těší velké oblibě mezi diváky. Na portálu ČSFD.cz mu diváci udělili krásných 86 % a umístil se na 21. místě v žebříčku nejoblíbenějších filmů. Diváci si chválí především osobitý britský humor, pozitivní vánoční atmosféru a romantiku, která dělá z vánoční komedie filmovou klasiku.

Nejčastější otázky o filmu Láska nebeská

Zdeněk MatuškaZdeněk Matuška

Zdeněk Matuška

Aktualizováno: 21. 12. 2023

Jmenuji se Zdeněk Matuška a jsem vášnivým milovníkem filmů a seriálů. Můj hluboký zájem o svět televize mě přivedl k tomu, abych se stal součástí týmu na webu tvpoke.cz, kde sdílím svůj pohled na aktuální TV programy. Nejenže sleduji pořady na různých televizních kanálech, ale jsem také velkým fanouškem streamovacích platforem. Proto jsem si dal za úkol udělat kvalitní srovnání a recenze všech dostupných streamovacích služeb. Sledujte mé články, pokud chcete být v obraze co se týče novinek v oblasti televizního a streamového obsahu.

Podobné články

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Kdy a kde dávají film Dannyho parťáci

Přestože první díl dnes již kultovní filmové série Dannyho parťáci vyšel už v roce 2001, stále patří mezi nejpopulárnější krimi komedie. Kdy můžete film naladit na televizních obrazovkách, a kde ho kdykoliv shlédnout online? Dannyho parťáci TV program Vzhledem k vysoké popularitě a celkem třem dílům můžete Dannyho parťáky naladit na televizních obrazovkách hned několikrát…

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Kdy a kde dávají Einstein: Případy nesnesitelného génia

Pokud patříte mezi fanoušky amerického krimiseriálu Mentalista nebo německého seriálu Einstein, ale nedáte dopustit ani na původní českou tvorbu, rozhodně si nenechte ujít český seriál Einstein: Případy nesnesitelného génia. Tato krimikomedie, která si vysloužila už druhou řadu, pobaví celou rodinu.  Einstein TV program V současné době televize Prima vysílá již druhou řadu komediálního seriálu Einstein:…

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

Kdy a kde dávají Jamese Bonda

James Bond patří bezpochyby patří mezi nejznámější filmové série, a do roku 2021 vzniklo už úctyhodných dvacet jedna celovečerních filmů. Ať už nedáte dopustit na Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, Pierce Brosnana nebo Daniela Craiga, prozradíme vám, kdy a kde je můžete shlédnout. James Bond TV program Vzhledem k tomu, že filmová série obsahuje…

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Kdy a kde dávají Ordinaci v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě už patří mnoho let mezi nejpopulárnější nekonečné seriály u nás. Zajímavé lékařské prostředí a komplikované vztahy vysloužily seriálu celkem dvacet řad. Kdy dávají Ordinaci v růžové zahradě 2 v televizi a jak si ji pustit online? Ordinace v růžové 2 zahradě TV program Vzhledem k tomu, že televizní vysílání Ordinace v…